Frances O'ConnorII

7,3
3 623 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Frances O'Connor

kompletnie nie wygląda na 47 lat. O.o

Anabelle09

Wiem, że nie umiem oceniać ludzi pod względem wieku nawet widząc ich "face to face", ale po tym zdjęciu dałbym Jej jakieś 10 lat mniej, niż ma w rzeczywistości. Właśnie przed chwilą skończyłem oglądać (tzn. napisy jeszcze trwają :) ) "Zakręconego" z jej udziałem i muszę powiedzieć, że jeśli to tylko będzie możliwe obejrzę ten film jeszcze przynajmniej z raz - z jednej strony dlatego, że oglądałem go od połowy (albo i mniej), a przede wszystkim z uwagi na nią właśnie :-). Myślałem, że tylko w tym filmie wyglądała uroczo, ale sądząc przynajmnej po jej tutejszym profilowym zdjęciu nie tylko w filmie :-).

Oczywiście wygląd to jeszcze nie wszystko, ale co tu ściemniać: nie miałbym nic przeciwko temu, by być na miejscu faceta, który zdobył klucz do bram jej serca ;-).

Anabelle09

Tak to jest zostawić zdjęcie sprzed 20 lat. To tak jakby na głównej Clintowi podpiąć fotkę zza czasów filmów Leone i zapytać się później, dlaczego on teraz tak nie wygląda, bo przecież dawałbym mu X lat mniej. Kweh!!

Anabelle09

tymczasem ma 55 i opis: "Frances O'Connor należy do grona najbardziej uzdolnionych australijskich aktorek młodego pokolenia."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones