Frank SilvaI

9,0
3 121 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Frank Silva

TWIN PEAKS BEZ NIEGO NIE ISTNIEJE.UWIELBIAM Tą POSTAC.SCARY MEN

Duke

Ciarki przechodzą człowiekowi po plecach. BOB od zawsze mnie przerażał. Nawet teraz po latach dreszcze przechodzą po ciele.
Aktor jednak już nie żyje. Szkoda. Zagrał tylko u Lyncha w serialu i filmie pełnometrażowym.

Serleena

Zgadzam się w całej rozciągłości.Tak samo stwierdziłem dodając opinie o Twin Peaks.Właściwie uważam że nie ma straszniejszej postaci serialowej.BOB był najbardziej diabelski i złowrogi.GDYBY ten aktor żył zatrudniałbym go w filmach , zrobiłbym z niego gwiazde.

Duke

mnie najbardziej w pamięci zapadła mimika Boba... przerażające miny robił ;]

eccocce

Tak Bob to klasa światowa. Aktorzy którzy przyjmują role czarnych charakterów typu Jigsaw czy Joker przed rozpoczęciem zdjęci powinni obejrzeć sobie kreacje Boba.

użytkownik usunięty
eccocce

Jego spojrzenie zwłaszcza!

eccocce

Szczególnie ten cliffhanger na koniec drugiego sezonu z odbiciem Coopera w lustrze

Serleena

Przeraża mnie każde jego spojrzenie, zdjęcia nawet nie powiązane z Twin Peaks :) Świetna postać!

Duke

Buka może się schować

Duke

I have shat my pants...
Bob wymiata, f*cking scary. Z jakiegokolwiek jego zdjęcia jako Boba powstałby wspaniały mem When you see it, you will shit bricks :)
Zawsze będę go pamiętał.

Duke

Nic, absolutnie nic nie jest w stanie mnie przestraszyć bardziej niż BOB...wszelkie "Naznaczone" itp. nie mają startu do sterego poczciwego TP. Dlatego wszelkie materiały o TP oglądam po wypiciu kliku piw :P, inaczej nie miałbym odwagi :D

_MG_

I pomyśleć, że pierwotnie Frank był tylko scenografem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones