Gabe Nevins

6,3
28 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabe Nevins

Koresponduje z nim przez internet.
Jest bardzo uprzejmy i sympatyczny.
W życiu codziennym także jeździ na deskorolce.
Z początku miał dostać tylko krótki epizot,ale reżyser zobaczył
w nim większy potencjał i obsadził go w głównej roli.
W dodatku Gabe uważa,że ten film to największa przygoda jaką doznał w życiu.Na razie nie planuje dalszych produkcji,woli cieszyć się dzieciństwem i dalej się uczyć,ale w przyszłości z pewnością będzie się ubiegał o role.Twierdzi też,że Gus Van Sant jest bardzo cierpliwy,dobrze słucha,zwraca uwagę na humor aktorów,jest pomocny i bardzo wesoły.

Jeżeli macie jakieś pytania do Gabe'a możecie zadać je w tym temacie,a ja jeśli tylko znajdę czas,go o to zapytam.
Zdaję sobie sprawę,że to nie jest jakiś wielki aktor,ale taki by się nie zadawał nawet z fanami,więc cieszmy się tym co dobre.

Loney

A ja koresponduję z Robertem de Niro. To otwarty i ciepły człowiek, naprawdę!

qoolka

Uważam, że nie ma sensu porównywać Roberta de Niro do chłopaka, który zagrał w jednym filmie i żadną osobistością nie jest.
Owszem przez ms :).

Loney

A może go poproś, żeby wysłał Ci swoje zdjęcie, bo na filmwebie żadnego nie ma...

qoolka

nie rozumiem czemu pan czy pani u góry ci nie wierzy :)
pewnie na ms z nim gadasz ..
też miałam zamiar do niego napisać ..
ale jakoś tak nie wiem co .. ;D

Misery_

Jeszcze raz, jak można do niego napisać? Ja jakoś może nie mam osobowości fanki, ale w sumie fajna okazja. XD

Catee_Walking_Fridge

jezeli masz ms do mozesz do niego napisac ..
jak chcesz moge ci podac link do jego ms .. :)

Misery_

Byłabym bardzo wdzięczna :D I dzięki za odzew.

Misery_

jeśli to nie problem, to chciałabym poprosić cię o wysłanie mi linka do ms Gabe Nevins'a. Właśnie obejrzałam Paranoid Park i się w tym filmie zakochałam, jeśli mogłabyś mi przesłać tą informację bd bardzo wdzięczna ;)

prestonka00

prosze bardzo :)
http://www.myspace.com/gabenevs

a tu masz jeszcze jak bys chciala Jake'a
jego przyjaciela ..
http://www.myspace.com/jakemillionaire
filmowego Jareda .. :)

Misery_

Dzięki, nie liczyłam na tak szybką odpowiedź ;D

Misery_

ja również uważam iż zagrał wspaniale swoją rolę, film mi się bardzo podobał!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones