Gabriela Pietrucha

6,2
385 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriela Pietrucha

Słów brakuje. Gorszej "aktorki" w życiu nie widziałam. Występując w "I kto tu rządzi"
pokazała, że kompletnie nic nie potrafi. Gra tak sztucznie i beznadziejnie, że krew człowieka
zalewa! I mówi z jakimś debilnym podnieceniem.

animasola

sztuczna i beznadziejna to ty jesteś.

krzysieksuszi

zajebisty kontrargument. jestem pełna uznania.

animasola

szkoda czasu na takie gówniary jak ty!

krzysieksuszi

a masz coś jeszcze do powiedzenia? ja cię nie obrażam, Krzysiu :)

animasola

dobra skończ już nie mam ochoty się kłócić

animasola

Zgadzam się z Tobą, w I kto tu rządzi gra mega sztucznie, ale tak chyba miało być, bo KAŻDY nawet Linda gra tam wręcz okropnie, bez życia, sztucznie. Taki serial. Gabrysia natomiast wygląda na sympatyczną dziewczynę, czy taka jest - wiadomo, nie dowiemy się :) w przeciwieństwie do Julki, która ma męskie rysy twarzy i figurę babochłopa, Gabrysia wygląda bardzo dziewczęco.

animasola

TO JEST WŁAŚNIE POLSKA ! :(

Jak nakazuje (polska) tradycja każda ładna dziewczyna, kobieta i aktorka zostaje zmieszana z błotem na FW i kto to robi ? odpowiedź znajdziemy powyżej !

Niejaka animasola i podobne jej zakładają podobne temu ("brak mi kulturalnego określenia") tematy !

Na 99,9% niejaka animasola jest nastoletnią gimnazjalistką z twarzą pełną ropnych pryszczy. Ta ropa z tych pryszczy powoli zaczyna zalewać jej mózg i przez to niejaka animasola nie myśli logicznie tylko pluje tą ropą na Bogu ducha winną Gabryielę.

Pogódź się z faktem niejaka animasolu Ona jest ładniejsza od ciebie, Ona jest aktorką a ty co byś nie zrobiła to i tak Jej nie dorównasz ! pogódź się z faktem że jesteś tylko zapyziałą zawistnicą z ropnymi pryszczami na czole zalewającymi twój móżg !

tomucho77

No własnie to jest Polska wlasnie . Pojechales jej mocno ,czyli zachowałes sie tak jak ona . Oceniles transformers na 10!---na 10!

parsxzywykutafon

A na ile mam ocenić żeby się tobie zjebie przypodobać ?

tomucho77

zjeba to poszukaj u siebie w rodzinie. W skali 10 film oceniamy jako arcydzieło.Oceniamy jego scenariusz , zdjecia , muzyke , gre aktorską .Gdzie ty tam widzisz 10?.Powiedz mi o co chodzi z ta 10tką?I nie wyzywaj czlowieku , bo smieszne to jest . Ktos cie o cos pyta?Prowadz rzeczową dyskusje , przyjmuj na klate krytyke i polemizuj a nie bluzgaj.

parsxzywykutafon

Po powyższym poście należysz dla mnie do szerokiego grona zjebogmeraczy ocen którzy zamiast konstruktywnej rozmowy z argumentami wypisują prowokujące posty "jesteś taki i owaki bo oceniłeś ten film i tą czy tamtego aktora/kę na 10/10.

Teraz nie będę z tobą polemizował zawdzięczaj to swojemu powyższemu rzeczowemu postowi który nie był pytaniem tylko chamską zaczepką !!!

H.. ci do moich ocen oceniam kogo i co chcę na ile chcę !!! odniesienia do mojej rodziny nie skomentuję bo gdybym to zrobił na słowie zjeb by się nie skończyło !

tomucho77

h ...pisze sie przez ch , ok ja rowniez od dzis uwazam cie za jak to nazwales zjebogmeracza .Żegnam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones