Gabriela Pietrucha

6,2
385 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriela Pietrucha

Ja znam Gabrysię osobiście i jej dwie siostry, z czego jedna jest modelką - Julia Pietrucha.

Vendetta

HAHHAHAHAHHAHA ALE KŁAMIESZ! JULIA NIE JEST MODELKĄ TYLKO AKTORKĄ! - CIEKAWOSTKĘ SPRAWDŹ

P_Halliwell

dzieeciaczku kochany. Julka jest także modelką, ponieważ wygrała konkurs Miss Nastolatek. Występowała w pokazach mody. Jej starsza siostra była Vice Miss Warszawy. Ale nie wiem w którym roku. Dziewczyny strasznie się od siebie różnią, każda jest inna, a wszystkie takie śliczne. A Natalkę i ja znam. Chodziłam z nią do liceum. Bardzo sympatyczne te dziewczyny. Natalka wydała tomik poezji, świetnej zresztą, polecam. "Szare oczy całego świata"

zielona_fanatyczka

A wiecie może ile ona ma lat?

robert2207

Kto?? Ja Gabrysię widziałem osobiście w Zlotych Tarasach jak siedziała i zajmowała się komórką

sudtom

Gabryśka urodziła się w 1993, chyba. Wydaje mi się, jestem pewien prawie na 100%, że to ona była dziewczyną z którą chodziłem na dodatkowy angielski.

Neo26

Tak, 93 i jeżeli kogoś to bardzo interesuje chodziła do prusa i mieszka na saskiej.

DeeelShannon

skąd wiesz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones