Gal Gadot

7,8
35 799 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gal Gadot

Może ma polskie korzenie, jak pochodzi z Izraela :P

Piotrov_2

Nie podejrzewałem że jest żydówką.

Grand23

ona tylko się urodziła w Izraelu...

diana6echo

Nie tylko sie Urodzila Byla Miss Izraela i Byla w Izraelskiej Armi .

Sabcio1234

Akurat w Izraelu zasadniczą służbę wojskową muszą odbyć wszyscy zdolni do służby, kobiety i mężczyźni, więc nie jest to jakiś wielki wyczyn. To tak jakby powiedzieć o Polaku, że był w szkole podstawowej :)

Piękna kobieta, 9 dni młodsza ode mnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
aya_rivera

Ja się tylko urodziłam w Polsce a jestem ateistką a nie katoterrorystą :) pochodzenia słowiańskiego jestem ale nie popylam po mieście w lnianej tunice z gałązkami brzozy i nie oddaję czci bogom... trybisz teraz czy mam ci schemat narysować byś zrozumiał?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
diana6echo

Do wszystkich!!! Narodowości to np. Polacy, Litwini, Żydzi. Przedstawiciele religii to np. chrześcijanie, muzułmanie, żydzi. Tłumaczę - diana6echo ma rację, to że ktoś się urodził w Izraelu nie oznacza jego religii. Oprócz tego nie ma to najmniejszego znaczenia, chyba że ktoś szuka powodów do nienawiści.

okmarek

A imię i nazwisko to z USA? Słyszałeś kiedyś izraelskie nazwiska? Chyba nie...
To jest piękna Żydówka z nazwiska i ma tamtejsze rysy.

Alex_Tyler

Jeszcze raz. Kowalska urodzona w Polsce to byłaby piękna Polka, z zaledwie 27,5% prawdopodobieństwem katoliczka - o tym pisałem.A to że jest Żydówką dla mnie nie ma żadnego znaczenia - miejsca urodzenia nie wybierasz.

Alex_Tyler

Grand23 zaś nie wiem skąd wywnioskował jej religijność (żydówka - oznacza wyznawczynię, Żydówka- oznacza narodowość).

okmarek

Przecież napisałem z wielkiej litery.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
diana6echo

Ha ha,dobre:D

diana6echo

A imię i nazwisko to z USA? Słyszałeś kiedyś izraelskie nazwiska? Chyba nie...
To jest piękna Żydówka i ma tamtejsze rysy.

Alex_Tyler

żydzi nie mają swoich rysów. Bo mają różne pochodzenia i domieszki. Najwięcej w nich semickich (procentowo)rysów do której do grup

Muhomorniczy

Chodzi mi o Żydówkę z dziada pradziada z Izraela, nie przybyła po 1945.
Nie jest tak, że po podbojach z antyku i średniowiecza wszyscy Żydzi poszli na wygnanie. Sporo ich tam nadal zostało. Stąd ci nowo przybyli nawiązali z nimi kontakt, mieli gotowe budynki itp.

Grand23

No nazwisko ma wybitnie żydowskie :)

Grand23

mówisz jakby to mialby byc jakis zarzut

Piotrov_2

Ona z nieba spadła, nie z Izraela

sakos5

wiele znanych aktorek jest żydowskiego pochodzenia do najbardziej znanych należą np. Natalie Portman , Scarlett Johansson , Gwyneth Paltrow , Winona Ryder, Sarah Jessica Parker, Helena Bonham Carter, Alicia Silverstone, Kate Hudson, Maggie Gyllenhaal, Sarah Michelle Gellar oczywiście to tylko najbardziej znane bo tak naprawde jest ich setki jak komuś zależy to może poszukać sobie temati na filmwebie bo jest taki o żydówkach .

TheGoldi07

To w sumie nie ma znaczenia, czy ktoś jest z pochodzenia Żydem.

skalp_el

Dzisiejszy swiat jest multikulturowy i to że ktoś ma korzenie np. żydowskie niewiele zmienia , ludzie emigrują coraz bardziej w różne strony świata tak żeby żyło im się lepiej taki mamy obecny świat że jest do tego znacznie łatwiej dlatego nawet w Polsce są miasta gdzie jest kilka lub nawet kilkadziesiąt odmian kulturowych , więc nie ma się co obrażać że ktoś tam jest żydowskiego pochodzenia tylko trzeba spojrzeć jakim ta osoba jest człowiekiem bo oprócz korzenii np. żydowskich może nie mieć nic wspólnego z tą kulturą .

TheGoldi07

A co by było śmieszniej to rodzina jej matki pochodzi z Białorusi.
Pochodzenie to ma babka pokręcone cokolwiek.

TheGoldi07

"Dzisiejszy swiat jest multikulturowy i to że ktoś ma korzenie np. żydowskie niewiele zmienia"

Akurat korzenie zmieniają bardzo dużo. Zwłaszcza żydowskie, wystarczy spojrzeć na zarządy największych firm na świecie; 75% osób ma tam pochodzenie żydowskie albo jest żydami. Pierwszy lepszy przykład? Google i Youtube. Żydzi są bardzo wpływowi i pomagają sobie więc będąc żydem łatwiej się wybić korzystając z rozległych i wpływowych znajomych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kadim_filmweb

Albo poprostu sa Inteligetni?? Zamiast Chlac Investuja, Zamiast uzalac sie nad soba Czerpia z tego Korzysci . Policz ile naukowych nagrod nobla maja ludzie pochodzenia zydowskiego a ile Polskiego .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jakub77a

Jezus jest Żydem, a ja jestem katolikiem. Generalizując obrażasz Jezusa, a co za tym idzie 90% zadeklarowanych katolików w Polsce. Wyrażaj się precyzyjniej albo w ogóle.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kadim_filmweb

Poza obrazaniem masz cos konstruktywnego do dodania ?? Raczej malo prawdopodobne ... Wszystko co umiesz to powtarzanie propagandy sianej przez fanatykow typu Brown i jemu podobn,i ktorzy sami nauczyli sie tego na komunistycznych wiecach w prlu a dzis wielce walcza z nieistniejaca komuna i odwiecznym zydowskim spiskiem . Zal mi takich ludzi jak ty, ktorzy poswiecaja zycie na szerzenie fanatycznej nic nie znaczacej ideologi.

Sabcio1234

Historia uczy i radzę poczytać o tej nacji przed pisaniem bzdur n00bie.

użytkownik usunięty
Sabcio1234

ty sam niby walczysz ze stereotypami i propagandą, a z Polaków robisz nierobów i leni....

a wiedziales ze Polacy to np najwieksza mniejszosc w UK czy Holandi na zasilku?? Zapraszam za granice popodziwiasz perly narodu. Po drugie Nacjonalizm odcisnol juz na Polakach swoje pietno wiele razy, powtarzanie tego samego cyklu raz za razem ... Nie jest najbystrzejsze prawda??

użytkownik usunięty
Sabcio1234

a ilu jest tam Polaków w stosunku np. do Rumunów, jaki procent Polaków bierze zasiłki, a porównując jaki Brytyjczyków czy innych nacji, to, że są najliczniejszą grupą nic nie znaczy

Sabcio1234

Haha, co za typ :D skąd się wziąłes?

balech

Jak to skąd? Z Izraela.

jakub77a

Pochodzenie ma bardzo duże znaczenie zwłaszcza żydowskie w Hollywood.

jakub77a

dokladnie :) i jeszcze cale zydowskie hollywood- i juz wiadomo, czemu to ona dostala te role;) bawi mi ciagla naiwnosc i nieswiadomosc ludzi, ze “ale pochodzenie nie ma znaczenia” hehehe, ehhh... (to nie antysemityzm, to fakt)

jakub77a

TheGoldi07 wymienił pęczek aktorek żydowskich w Hollywood. Niech zada sobie trud i obada, jaki odsetek aktorów żydowskiego pochodzenia jest związanych z Hollywoodem w stosunku do odsetek obywateli żydowskich w całej populacji USA.

TheGoldi07

Z tym że Żydzi bardzo pielęgnują swoje pochodzenie, wiedzę o nim itd. (i piszę to w ogólnym zakresie, bez wchodzenia w żydowski rasizm, ksenofobię etc.; sama pamięć o pochodzeniu jest oczywiście ważna i chwalebna), ciekawym przykładem jest "radar" stworzony przez samych Żydów, mający pokazywać jak bardzo dane filmy są żydowskie: http://www.j-dar.ca/index.html Podsyłam, bo bardzo ciekawa rzecz :)

Piotrov_2

Zachowywałbym się jak Amon z Listy Schindlera ;3

Piotrov_2

Jej dziadek zginął w Oświęcimiu.

marcinzarebski7

Jej dziadek tam nie zginął, przeżył Auschwitz... Jednak reszta rodziny już niestety tam zmarła.

użytkownik usunięty
Piotrov_2

Ona nie jest z Izraela tylko z Wenus:) Swoją drogą ciekawe za co tak wysoka ocena na filmwebie bo na pewno nie za aktorstwo.

kolejny spermiarz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones