Gary CooperI

Frank James Cooper

8,5
5 056 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Cooper

Proszę podać wszystkie perełki westerny lub kryminały thillery czy też obyczajówki z Gary Cooperem?

Art8

Moja obecna lista mocnych pozycji (a jestem w trakcie nadrabiania): 'Pożegnanie z bronią' (wojenny), 'Pan z milionami' (komedia romantyczna), 'Pokusa' (komedia kryminalna), 'Ósma żona Sinobrodego' (komedia romantyczna), 'Człowiek z zachodu' (western), 'Ognista kula' (komedia romantyczna), 'Sierżant York' (wojenny), 'Komu bije dzwon' (wojenny), 'Tytoń!' (dramat), 'W samo południe' (western), 'Przyjacielska perswazja' (obyczajowy), 'Miłość po południu' (komedia romantyczna), 'W drodze do Cordury' (western).

TangoAndWaltz

[Lojalnie ostrzegam, że nie wszystkie pozycje z tej listy widziałam w polskiej wersji. 'Człowiek z zachodu' i 'Tytoń!' nie powinny sprawiać problemów, ale komedie latają po angielsku.]

TangoAndWaltz

'Nagie ostrze' (thriller), 'Wrak <Mary Deare>' (thriller) - chcieliście, to macie... na starość się za te thrillery zabrał, ale nieźle mu poszły. 'Ostrze' pod Hitchcocka, 'Mary' - ganianki po statku-widmie.

TangoAndWaltz

'Nieśmiertelna miłość'/'Czas bzów' (romans wojenny)

TangoAndWaltz

'Seven Days' Leave'/'Przepustka na tydzień' (dramat), 'Płynne złoto' (dramat), 'Billy Mitchell przed sądem wojskowym' (biograficzny wojenny). To chyba pełne top na razie, ale jak coś nagle olśni, albo ktoś uważa inną pozycję spoza listy za top, to może i dojdzie jeszcze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones