Gemma Arterton

Gemma Christina Arterton

7,6
13 286 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gemma Arterton

Ma w sobie to coś. Aktorsko może jakaś wybitna nie jest, bo i nie miała szan wykazania się w jakimś poważniejszym filmie, ale jeśli chodzi o urodę to nic dodać, nic ująć. Uwielbiam takie naturalnie piękne aktorki. I ta jej górna warga :*

Pablo1919

oj tak tak

Pablo1919

a jakie ma piękne cycki naturalne,naprawdę śliczna jest

Pablo1919

Zjawiskowa uroda

mar_cinek2

Co do cyckow. W UK ona jest jak w Polsce.......hmmm no wlasnie nie wiem kto. Nie wazne. Tutaj jest ona przez pare ostatnich lat gwiazda tabloidow i plotkarskich magazynow, w dobrym tego slowa znaczeniu. Tez dlatego ze mozna bylo panne Arterton czesto topless zobaczyc, za co dziekuje the Sun i Daily Sport. Tak jak napisal @Pablo1919, dziewczyna ma to cos ze albo od razu sie zakochasz albo masz wzwod. heeheh

dannyboi

Warto zwrócić uwagę, że w filmie "Uprowadzona Alice Creed" parokrotnie pokazała piersi, gdy leżała bezbronna na tym zaimprowizowanym łóżku, ale najbardziej intymnych zakątków już nie - co mnie się akurat podoba. Gdy była całkiem naga, kamera pokazywała ją albo mocno z profilu, albo w pewnym momencie - gdy już się wydawało, że coś zobaczymy - była zasłonięta przez jednego z tych bandziorów.

Jack_Holborn15

a Bondzie była nago ale oblana smołą :D No Three and Out też coś można zobaczyc

markin

Mam zamiar obejrzeć "Książę Persji: Piaski czasu". Nie dla nagości, rzecz jasna:-)

Pablo1919

Ma niezwykłą urode :D

Pablo1919

http://www.filmweb.pl/forum/inne/Dziunia+na+weekend%3A+Emma+Watson,2668597

Pablo1919

no nie tak do konca naturalne to piękno jednak co wyżej nadmieniono ;]

Pablo1919

Cholernie seksowna, pełna zgoda.

Pablo1919

Tak, prawdziwe dzieło kunsztu chirurgicznego

Pablo1919

Tak naprawde w Prince of Persia i w Byzantium wygladala bosko ale bez makeupu w Starciu Tytanow wyszlo prawdziwe piekno

Pablo1919

mówią, że Angielki są brzydkie. Byłem trochę lat w Londynie w projekcie informatycznym i powiem szczerze, że są naprawdę śliczne bardzo kobiece, delikatna uroda w spódniczkach niektóre używają prawdziwych naturalnych perfum mmm miodek, no i z każdą sobie można porozmawiać na każdy temat, pośmiać się, same zaczepiają czasem na rozmowę siedzisz sobie przy kawce w kawiarni coś piszesz a tu częstuje cię ciasteczkiem z pudełka.
Sporo ma piegi delikatne, skórę aksamitną naprawdę ładne.
Brzydkie Angielki to stereotyp, byłem i wiem co mówię.

markin

Jedna z bardzo niewielu aktorek , która jeszczce nie wystawiła na światło dziennie swoich walorów. Nie ze mam jakas obcesje na punkcie nagosci ale zawsze wyszukuje u mlodych aktorek za co faktycznie dostaly role w filmach. Tutaj albo slabo szukalem albo faktycznie szanuje swoje cialo

Pablo1919

Zaskakująca zgodność prawie wszystkich wypowiadających się. W obecnej dobie to szok. Z mojej strony na temat tej Pani również tylko superlatywy i chęć zobaczenia jej w następnych może bardziej wartościowych produkcjach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones