George A. RomeroI

George Andrew Romero

7,1
685 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby George A. Romero

Kręci trupy w nocy, w dzień, o poranku i w wielu innych konfiguracjach...

Pseudoautochton

A upośledzonym debilom mówimy dobranoc.

WK1989

odpowiedź godna wielbiciela talentu Romero

Pseudoautochton

A jak inaczej można to skomentować? Szczególnie jeśli się tych filmów nie rozumie to trudno w jaki kolwiek sposób z tobą polemizować na ten temat.

WK1989

Skoro nie rozumiesz tych filmów, po co próbujesz polemizować na ten temat? ;D
Zresztą nie wiem jak można nie rozumieć tych filmów, pod każdym względem są proste jak drut. :)

Pseudoautochton

No właśnie nie są, a ty jesteś osobą która ich nie kuma. ;) Wiec źle mnie zrozumiałeś.

WK1989

zrozumiałem cię dobrze, tylko ty źle sformułowałeś swą "wypowiedź", ale to charakterystyczne dla miłośników twórczości tego pana od trupów w różnych konfiguracjach

Pseudoautochton

Oczywiście o mój wielki krytyku filmowy który ukończył filmoznawstwo na Jagielońskim. O mój proroku. :P

To że nie rozumiesz filmów, lub nie chcesz ich zrozumieć z jakiegoś powodu, nie upoważnia Cię do twierdzenia że ten reżyser jest słaby, jego filmy idiotyczne, a jego fani kretynami. Szczególnie że jest jednym z nielicznych reżyserów który uznawany jest za kultowego, który zmienił oblicze kina grozy. Zrozumiałeś chociaż jego jeden film? Bo chyba nie. A tłumaczyć nie będę bo ze ścianą nie gustuje rozmawiać..

WK1989

Nawet z nim nie dyskutuj , ten palant uznaje filmy Mistrza Gatunku za proste jak drut , tymczasem lubuje się w takich pustakach jak Grawitacja czy Sztanga i Cash. Definicja hipokryty.

Pseudoautochton

Musgg mósgg muzzgggiiii... mniam

użytkownik usunięty
Pseudoautochton

Nawet adaptując Poego kręci żywe trupy xD

Pseudoautochton

Zombie to temat nudny i oklepany już na wszystkie sposoby!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones