George MacKayI

8,1
8 883 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby George MacKay

czy ten dzieciak nie wygląda waszym zdaniem jak mały Ron Weasley (Rupert Grint). Ja przez cały Opór nie mogłam pozbyć się tego wrażenia!

xen_xen

na tym zdjeciu z filmweba, na pewno, a co do oporu to pewien nie jestem

xen_xen

Ja oglądając "The Thief Lord"("Herr der Diebe") byłam wręcz przekonana, że to słynny Rupert :)

xen_xen

Zdecydowanie! Ja oglądałam "Powrót chłopców" i też zastanawiałam się czy to nie Rupert :P

xen_xen

wygląda. może nie jak sobowtór, ale jest bardzo podobny

xen_xen

powinni zagrać razem w jakimś filmie:)

xen_xen

Widze że nie jestem jedynym który miał takie skojarzenie. Oglądając " Boys Are Back " miałem wrażenie , że to on :) jednak okazało się inaczej.

xen_xen

Oglądałem "Moi chłopcy" i po obejrzeniu pierwsze co to dałem ocenke i sprawdziłem pana "Harrego". Swoją drogą zagrał bardzo fajnie, a ocenke ma tylko 5,9, nie wiem czemu...

xen_xen

Jak dla mnie z powodzeniem mógłby grać syna Kevina McKidda.....tu jest dopiero niesamowite podobieństwo.

iwaka

Pomyślałem dokładnie o tym samym. Mógłby spokojnie grać jego młodszą wersję.

xen_xen

cholernie podobny do Gwendoline Christie z Gry o Tron, jakby byli rodzeństwem, identyczne miny, bardzo podobne rysy twarzy

vanLorenz

Zgadzam się z Tobą, przez cały film zastanawiałam się kogo mi przypomina, to prawie sobowtór koboety rycerz, a nie żaden Ron

xen_xen

Eee! Mi najbardziej przypomina Alana Tudyka normalnie młodszy brat.

http://www.filmweb.pl/person/Alan+Tudyk-6634

xen_xen

ehh poprostu obaj są rudzi ;p

xen_xen

Przecież to kropla w kroplę słoweński skoczek Peter Prevc (przynajmniej po profilowym na filmwebie) :) kto się zgadza?

użytkownik usunięty
thespike18

Zgadzam się w pełni :)

xen_xen

Koleś ma taką plastyczna twarz że jest podobny do wielu osób ale mi najbardziej przypomina chudego z toy story. Gdyby miała kiedyś powstać wersja filmowa, nie animacyjna to on bez castingu dostanie tą rolę. Bez żadnej charakteryzacji

xen_xen

Nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones