George Peppard

George Peppard Jr.

8,2
2 684 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby George Peppard

Dziś mija właśnie 20 lat od śmierci Hannibala - może i miał wielkie ego ale jego styl grania w Drużynie A zawsze mi się podobał i to on dla mnie był największą gwiazdą a nie Mr T ( choć ulubiony bohater to Faceman) , widać że to aktor starej daty był miał to coś innego niż pozostali aktorzy których się ogląda, no i ciekawe co by teraz mówił po latach na temat A Team. Choć widać było w ostatnich latach że podupadał na zdrowiu i był coraz słabszy o czym wspominali buźka i murdock, na pewno był to człowiek oryginalny, z charakterem i dziwnymi zwyczajami - przynajmniej ja takie wrażenie odnoszę po tym co wysłuchałem od Dirka i Dwighta

więc gdziekolwiek teraz jest niech mu plan always come together !

przemekmistrz9

Znalazłem coś jeszcze

http://film.wp.pl/idGallery,14178,idPhoto,387092,galeria.html

giovanni50

To mnie wp. zaszkoczyło...bravo!!!

przemekmistrz9

Był coraz słąbszy...tzn co oni mówili?Mój ulubiony aktor,tak jak piszesz miał to COS,jak go widze w tv to wszystko zostawiam i ogladam .Wielka szkoda ,ze nie ma z nim innych filmów w tv niz Drużyna A....R.I.P.

garbusek_26

po prostu Face i Murdock mówili że było z nim coraz gorzej, ciężko mu się oddychało itp. a znalazłem fotki w necie które podobno były jednymi z ostatnich i taki wydawał się spuchnięty na twarzy że się tak wyrażę no i twarz wydaje się zmęczona i po przejściach ( choć może to jedynie moje przemyślenia)
pamiętam że Dirk i Dwight wspominali jeszcze że jak George trafił do szpitala przed śmiercią to nie pozwolił im wejść do swojego szpitalnego pokoju więc nawet w realu był takim Hannibalem jak to zresztą ujęli Face i Murdock

przemekmistrz9

Na youtubie był kiedyś taki filmik. Był on z żona, był to wywiad po wyjściu ze szpitala ,Opowiadał o sobie ,jak to było. Faktycznie wyglądał nieciekawie ,własnie tak jak piszesz,było widać ze jest bardzo zmeczony, po przejściach....zona mówiła ze było wszystko ok,ze miał plany filmowe...i nagle przyszło zapalenie płuc...Nie wiem czemu tego filmiku już nie ma. Jednak dla mnie to był chłop jak dąb :) w wieku 55 lat biegał sobie z Mr.T na plecach :) Pisałem ze nie ma z nim innych filmów w tv,udało mi się sciagnac 3 filmy:) jeden nawet z lektorem(Z piekła do zwycięstwa)

garbusek_26

na tym filmiku można zobaczyć 3 ostatnie fotki i porównać je do innych , to prawie inny człowiek z twarzy https://www.youtube.com/watch?v=GC1l8h2N3PY

przemekmistrz9

Prawda taka ,ze po prostu przytył i to mocno.Choroba,choroba ale już ostatnie odcinki Drużyna A widać ze mu się przytyło a w filmie Man Against the Mob(1988 czyli po Dryżynie) widać to już bardzo dobrze tak samo jak w Noc lisa (1990)Raka wykryto w 1992,moze i miał wcześniej problemy ze zdrowiem ale moim zdaniem po prostu przytył...

przemekmistrz9

Ja się zastanawiam czy te kwestie których nie chciał mówić nie były do niczego, może były żenujące i gdyby Peppard zgodził się je powiedzieć to może serial niebylby już taki dobry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones