Gillian AndersonI

Gillian Leigh Anderson

8,5
28 254 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gillian Anderson

Gilian Anderson mając 9-letnie doświadczenie w dziedzinie Sci-Fi, gł. dzięki pracy na planie ,,Archiwum X" zdecydowała się napisać serię książek tego gatunku. Cykl nosi tytuł ,,EarthEnd Saga", zaś jego pierwsza część, już napisana i czekająca na wydanie: ,,A Vision of Fire". W pracy nad książką wspierał ją Jeff Rovin.

Tom_96

Czekam i zobaczę co z tego wyjdzie.

medykydem

Tak jak ja. Ciekawe kiedy pojawią się na internecie jakieś zapowiedzi, odnośnie fabuły, itd. Na razie nic nie wiadomo.

Tom_96

premiera książki 9 października 2014, opis:
http://www.amazon.co.uk/A-Vision-Fire-Gillian-Anderson/dp/1471137708/ref=lh_ni_t ?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE

jerseygirl

Dzięki za info. Brzmi całkiem nieźle. Pozostaje tylko czekać...

Tom_96

Szczerze powiedziawszy, nie bardzo wierzę ,że to będzie dobra książka,i nie do końca jestem przekonana czy w ogóle została napisana przez G.A. Znam serial, oglądałam różne wywiady i sama aktorka często mówiła, że nie bardzo rozumiała te różne terminy, którymi musiała się posługiwać jako naukowiec. Napisał tylko jeden odcinek z Archwium X, a Duchovny kilka lub nawet kilkanaście, Nie bardzo wierzę,że nagle dopadła ją taka wena. Myślę,że to sposób na przypomnienie o sobie i ewentualny sukces finansowy. W sumie z tego co się orientuje to aktorzy walczą by FOX zdecydował się na nakręcenie kolejnego filmowego TXF. Może stąd temat i pomysł? Jak książka okaże się sukcesem to może wytwórnia w końcu uwierzy w produkcję? Trochę sceptyczne mam podejście. Ale pewnie książkę i tak kupię i może okaże się,że się mylę?:)

agaz_82

Rzeczywiście, może się okazać że masz rację. Fanów serialu jest chyba coraz mniej, coraz trudniej będzie im wywalczyć sobie możliwość nakręcenia tego filmu. Sukces książki byłby szansą dla Cartera i spółki. Premiera jest zapowiedziana na październik, pewnie w Pl pojawi się mniej więcej za rok. Pozostaje więc tylko czekać...

Tom_96

Czytałam w KSIĄŻKACH, że u nas podobno planuje wydać to Wydawnictwo Literackie. Może poczekamy krócej niż rok:) A propos książek to B.Węglarczyk bardzo poleca książkę "Wayward Pines. Szum"
Podobno idealna dla fanów TXF i Twin Peaks. Nie wiem, nie czytałam, ale rzucam temat, skoro nam się tu kącik czytelniczy zrobił :P

agaz_82

TXF i Twin Peaks? Sugerujesz że jest między nimi jakieś większe podobieństwo? Pytam bo zawsze myślałem że Twin Peaks to zwyczajny kryminał.

Tom_96

Raczej nie jest to tylko zwykły kryminał. Jest dość mroczny i pokręcony. Elementy wspólne z Archiwum X to w jednym i drugim świetna muzyka (w TP chyba nawet lepsza) oraz Duchovny:) Wiadomo, ciężko porównywać dwa seriale, ale coś w klimacie jest podobnego. Niby zwykłe miasteczko, niby wszyscy normalni, a jednak coś jest bardzo nie tak ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones