Gillian Zinser

Gillian Amalia Zinser

6,3
642 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gillian Zinser

Jak dla mnie bardzo pozytywna postać 90210.

jest_meksyk

Zgadzam się. A wiesz czy pojawi się na dłużej?

rybka10002

będzie na pewno w trzecim sezonie :) zobacz 2 wątek, tam jest więcej informacji.

jest_meksyk

zgadzam sie :) robi bardzo mile wrazenie

użytkownik usunięty
jest_meksyk

ta dziewczyna jest fantastyczna ;DD !! jest bardzo ładna i w serialu 90210 jest barwną postacią xDD sympatyczna, poważna i zarazem zwariowana Ivy ^^

Zgadzam sie :) Ivy to swietna postać!

jest_meksyk

Nie wiem czy to wina aktorki albo taka fatalna jest naprawdę albo kazali jej być w serialu taką odtrącającą :) Ubiera się okropnie (choć niektórzy lubią takie szmatki nosić), robi obrzydliwe i fatalne miny, i ma beznadziejne odzywki. Ciekawe czy w przyszłości będzie wyglądać jak jej serialowa matka wyglądająca jak mężczyzna przebrany za kobietę :)

anula_13_2

a ja jej nie lubię jakoś ;p jej miłosny wątek z Liamem jest dość żałosny. Już wolę Naomi.

Latika

A ja chciała bym zauważyć, że Gillian jest jedną z aktorek w 90210, które tak na prawdę grają świetnie, naturalnie. Oglądając 3 sezon 90210 jestem zupełnie za Ivy i coś mi się wydaje, że zagości na dłużej.

użytkownik usunięty
oal

i oby zagościła na dłużej! prawda ubiera się momentami fatalnie, ale jej luzacka postawa jest czymś czego brakuje niektórym bohaterkom ;-) fajnie, że zakumplowała się z Naomi, dwa odmienne charaktery, jak woda i ogień ;-)
i znów będę nudna, ponieważ chcę powiedzieć (jak już na paru forach wspomniałam) Silver stała się w 2 i 3 sezonie po prostu beznadziejna, fryzurę ma okropną ! styl ubierania wręcz fatalny (zresztą Annie też ubiera się w tych sezonach do kitu - jakieś sweterki od babci, a tak obie fajnie wyglądały w 1 sezonie !! ) no i jej zachowanie;/ już nie wspominając jak postąpiła z Dixonem, a on tyle dla niej zrobił, to teraz zachowuje się jak bohaterka z 'mody na sukces' (czyli "z każdym" ;/) a taka z niej moralistka, czasem dziwny ten scenariusz....

tak wiem forum o Ivy, ale się rozgadałam;-) ponieważ uwielbiam ten serial jest najlepszy ze wszystkich młodzieżówek i z utęsknieniem czekam na koniec stycznia kiedy ukaże się następny odcinek xD

pozdrawiam wszystkich zakochanych w 90210 ;-)

yyy.. według mnie to fajna jest jej ta luzacka postawa a Naomi mnie wkurza, co mnie bardzo dziwi bo jakoś w Plotkarze lubię Blair a jej zachowanie jest... no dla mnie genialne ale u Naomi mnie wkurza ta jej postawa wyższości ;p

jest_meksyk

Zgadzam się. Gra świetnie. Wczuwa się w rolę Ivy i jest dobrą aktorką.

jest_meksyk

Lubię w Ivy wszystko :D to jak się ubiera, zachowuje, jej mimike i kocham jej włosy :D Jest moją ulubioną bohaterką - uwielbiałam wątek Ivy - Dixon.

jest_meksyk

Pozytywna i za szybko jej się pozbyli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones