Giorgio Cantarini

8,4
2 964 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Giorgio Cantarini

Brak obsadzania go w wartościowych filmach powoduje jego cofanie się w rozwoju. Zauważcie, że od 7 lat nie zagrał w żadnym filmie a to niedobrze wróży na przyszłość. Mam nadzieję, że o nim nie zapomną, chociaż wydaje mi się, że będzie ciężko

Zandarm

Masz racjue wspanialy mlody aktor,bardzo twarzowy, polubilem go po zyie jest piekne, w gladiatorze byl zaledwie nie cala minute. Szkoda mi go bo wlosi go zmarnowali

luck88

Już tak, zmarnowali, nigdzie nie gra, ale może on sam nie chciał kontynuować kariery

Zandarm

A gdzie tam. Przecież ma dopiero 18 lat. Prawdopodobnie zamiast rozmieniać się na drobne i brać udział, jak w "Gladiatorze" w filmie, w którym występuje zaledwie przez pół minuty, postawił na edukację. Myślę, że jeszcze o nim usłyszymy. :)

Iceman_DJ

Dokładnie. A że talent ma, to widać. Jedno z niewielu dzieci, które jak na mój gust grały dosyć naturalnie.

Zandarm

Zgadzam sie w zupelnosci, w zycie jest piekne naprawde fantastyczna, naturalna gra, a potem nic, zero.
Obawiam się ze to kolejny niewykorzystany talent, zamiast ktorego obsadzaja wszedzie kiepskich aktorow

Zandarm

Ja również uważam, że masz rację, chłopak ma naprawdę talent i szansę na zaistnienie w świecie filmowym. Czy ją dostanie ponownie? Kto wie...

Mjuuuz

Fakt, nigdzie nie gra, ale może on sam nie chciał kontynuować kariery

Zandarm

A może on chce pisać scenariusze a nie grać? Tak gdzieś przeczytałam. Wiec to wcale nie marnowanie talentu.

Zandarm

Niestety wciąż nigdzie nie gra, ale może on sam nie chciał kontynuować kariery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones