Goldie Hawn

Goldie Jeanne Hawn

8,1
6 591 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Goldie Hawn

Fanka Putina się znalazła, gorzej upaść nie mogła : http://pudelek.wrzuta.pl/film/0TRjnoqtOCj/

sweetgirl_fw

Polecam na przyszłość dokładnie sprawdzać fakty. Film pochodzi z 2010r. co zmienia postać rzeczy.
PS Nie wierz we wszystko co przeczytasz na kundelku czy innym ambitnym portalu plotkarskim.
PPS Co ma życie prywatne/ poglądy polityczne/ wyznanie artystki do oceny jej gry aktorskiej?

telimena_culm

nie interesuje mnie kiedy, a poza tym wystarczy zobaczyć, nie trzeba w nic wierzyć ... fakty widać jasno jak słońce

sweetgirl_fw

A co dziwnego jest w ich reakcji? Wyobraź sobie, że znany polityk (np Obama) śpiewa sympatyczną znaną wszystkim balladę, gra na fortepianie, "robi show" (które odbiega od jego codziennego wizerunku). Jaka jest reakcja publiczności? Odpowiedź: reakcja publiczności jest pozytywna. Poza tym była to jakaś gala o charakterze charytatywnym więc humory uczestników nie mogły być grobowe. Jakie fakty widać jasno jak słońce? W 2010 nikomu się nie śniła aneksja Krymu do Rosji. Ówczesny występ Putina był świetnym zagraniem pijarowym. Na zakończenie mojej jakże wątpliwie mozolnej wypowiedzi przypominam, że na filmwebie ocenia się dokonania artystyczne, nie aspiracje polityczne. Zluzuj majty i przestań niepotrzebnie zaśmiecać forum.
Swoją drogą na Twoim przykładzie widać jak łatwo manipulować opinią publiczną za pomocą mediów. Nic dziwnego że w najlepsze kwitną akcje w stylu "dziadka w Wermachcie"

telimena_culm

buhaha ... teraz to mnie rozbawiłaś

sweetgirl_fw

oklaski,oklaski dla Ciecie, a dlaczego z jakiego powodu?.... kiedy... człowieku łykasz wszystko jak Ci pudelek czy jakiś tam plotek podsunie... szacunnnnnn :D

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sweetgirl_fw

W takim razie lubię ja jeszcze bardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones