Golshifteh Farahani

7,4
6 950 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Golshifteh Farahani

Arabki to zdecydowanie najładniejsze kobiety. Świetna w "Patersonie"

DziurawaMarysia

Nie jest najprawdopodobniej Arabką. Pewnie Persyjką, ew. Kurdyjką. To inna etnicznie i kulturowo grupa.

Woooo

Chciałam to samo napisać. W Iranie Arabowie to dosłownie szczątkowa populacja -_-

Woooo

Jak już to Iranką, a nie Persyjką....

autumn girl

Irańczycy to Persowie

katrinafw

Studiowałam iranistykę, więc jak chcesz to mogę tu napisać całą lekcję o nazewnictwie i konotacjach ;)

autumn girl

To Persja to nie właśnie starożytny Iran? :)

autumn girl

To chyba nie uważałaś na studiach

DziurawaMarysia

Najpiękniejsze są Polki

JustynOryg

Eeee tam... Byłeś na Ukrainie, w Rosji, we Francji, Hiszpanii, Wenezueli?

Woooo

W pierwszych 3 wymienionych. Francuzki są mocno przereklamowane, UPAinki to w dużej mierze wyznawczynie banderyzmu a do tego zarówno one jak i i rosjanki puszczają się za paczkę fajek. Wiem że może uogólniam ale akurat na takie trafiałem. Trzeba się przytulać przez ścianę w pełnym rynsztunku i z różańcem w ręku by nie złapać jakiegoś weneryka :S
Wenezuelki to nie moje gusta jak chodzi o kształty ale widziałem jedynie na filmach a żadnej nie poznałem na żywo więc mogę się mylić ;)

JustynOryg

A co ma „wyznawanie banderyzmu do urody”? Widzę, że na Ukrainie nie byłeś. „Banderyzm” większości tamtejszych dziewczyn (i w ogóle Ukraińcom) lata koło pióra. Tylko nasza propaganda ma z tym duży problem. Jeśli kiedyś pojedziesz, to się zdziwisz. Myślę, że w Rosji też nie byłeś. Proponuję Ci zaczepić dziewczynę w kabriolecie Mercedesa np. w Piterze i zaproponować paczkę fajek...
Wenezule już może teraz nie tak (bieda), ale we wszystkich krajach Ameryki Południowej jest kult piękna. centrum operacji plastycznych :) Na ulicy można czasami wpaśc w stupor, gdy jakaś taka idealna laska Cię mija. A zapomniałem o Kubankach... O Brazylijkach...
Wiem, że nadruki na bluzach i koszulkach karzą nam uważać, że wszystko co polskie to najlepsze. Polki bywają piękne, ale wcale nie najpiękniejsze na świecie. I coraz więcej zapasionych.

Woooo

Banderyzm jest już powszechny na ukrainie. Może nie tak nasilony we wschodniej jej części ale bardzo często odwiedzam Lwów , Tarnopol i okoliczne miejscowości. Tam dziewczyny są takie jak opisałem. A gdy rozmawiamy i poznaję jej "myślenie" to od razu jej atrakcyjność spada w moich oczach do 0.
Co do Rosji - o Mercedesach itp słyszeli co najwyżej oligarchowie z Moskwy. I tam też kilku cwaniaczków i reszta biedota że aż piszczy. Nocowałem w Armazovie między stolicą a Podolskiem, blisko głównej trasy. Urbanizacja na poziomie 18wiecznej polskiej wsi. Jedyne miejsce w promieniu 5km z normalną toaletą a nie z toi-toiem na zewnątrz gdzie za sedes robi dziura w desce :o
Centrum operacji plastycznych - oczywiście tak, ale mi się te kobiety gepardy ze sztucznymi walorami nie podobają ;)
Brazylijki, Wenezuelki są raczej szerokie. Nie podobają mi się ;) Każdy ma inny gust
Co do zapasionych Polek - niestety prawda :/ Sporo takich. Ale dużo też dba o zdrowie, Ponad połowa bywalców siłowni na którą uczęszczałem to były właśnie kobiety :)

DziurawaMarysia

Ona nie jest Arabką tylko Perską.To inna grupa etniczna

katrinafw

Co już napisano w zeszłym troku. A skąd pewność, że jest Persjanką a nie Kurdyjką, Azerką albo Turkmenką?

Polska trudna język.

DziurawaMarysia

Przykre, że kobiety z krajów muzułmańskich są tak tłamszone przez społeczeństwa patriarchalne, w którym przyszło im żyć. Ciekawe ile wody w rzekach jeszcze upłynie, żeby społeczności na świecie uprzytomniły sobie, że ludzie powinni mieć równe prawa bez względu na płeć?

pacyfista4

Nie wiem. Oby zmieniło się jak najszybciej.

pacyfista4

To nie minie. To się wręcz rozrasta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones