Grażyna Strachota

6,0
791 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grażyna Strachota

Niezła aktorka

użytkownik usunięty

Uważam że Grażyna jest świetną aktorką. A przy tym to bardzo atrakcyjna kobieta. Ja mam 23 lata ale uwiodła by mnie w każdej sytuacji a ja bym poszedł bo mam niesamowitą ochotę poznać jej ciało i kochać się z nią. Ma piękne nogi i piersi i jest cała niesamowita. Za to wszystko daję jej 10 punktów bo więcej nie ma tutaj na skali.

użytkownik usunięty

Moim zdaniem napisał Pan rzecz oczywistą, ponieważ 90% facetów [test na 9 osobowej grupie qmpli i znajomych oraz na mnie:)] podziela Pańską opinię. Wg mnie jest to wynikiem roli jaką pani Grażyna kreuje w serialu TVP. Kobieta pewna siebie (być może przesadnie), wyzywająca, lubiąca stawiać sprawy jasno plus seksowne wdzianko. To działa na każdego, szczcególnie przy nienagannej figurze. Ten image często przyprawiany jest nieetyczną postawą Marity. Należy jednak zaznaczyć, że zdecydowana większość postaci serialu jest wysoce przejaskrawiona, by uzyskać na swój sposób, karykaturalny obraz różnych postaw z polskich realiów. Ale do rzeczy: uważam, że w momencie, gdyby spotkał Pan panią Grażynę Strachotę nie znając kreacji Marity, bez całej tej otoczki, nie zwróciłby Pan na nią większej uwagi. Zawsze należy odróżniać fikcję od rzeczywistości. Myślę, że Pan chciałby raczej "poznać ciało" Marity niż Grażyny, bo nie wierzę, że zależy Panu jedynie na kochaniu się z ciałem, a nie kobietą. A tak przy okazji jak już się uzewnętrzniamy: ja mam 21 lat. Pozdrawiam. rzeczywistości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones