samotna

ostatnia wypowiedź: lemonflower
ann_marie ann_marie

po porzuceniu aktorstwa i wyjazdu do obcego kraju bylo nieszczesliwa i samotna. po kilku latach i po odchowaniu dzieci chciala wrocic do aktorstwa do czego z reszta namawial ja sam mistrz Alfred Hitchcock. jednak maz Grace, ksiaze rainer stwierdzil ze to nie przystoi ksieznej Monako. Ksiezna Grace byla bardzo nieszczesliwa z tego powodu i czula sie bardzo samotna w tych wielkich pokojach.

• pomysl_o_mnie pomysl_o_mnie

No właśnie jak to było czy wyszła za mąż z miłości czy nie? Nie miała nic do powiedzenia? W ciekawostkach pisze że ZOSTAŁA WYBRANA ze względy na wiarę katolicką i zdolność rodzenia dzieci brzmi to tak jakby książę wybrał ją sobie jak towar w sklepie.

• sliniak13 sliniak13

Nie wiem ale wydaje mi się, że może fakt, że to książę jej zaimponował, poza tym władza, bogactwo, tytuły. Książe w końcu wątpliwej urody był, choć ja twierdzę, że w młodości był całkiem całkiem. Natomiast ona sama niezaprzeczalnie piękna, ale wydaje mi się, że książę wybrał ją też dlatego, że była piękna, wysoka, elegancka. Chodziło o geny. Na pewno nie wziąłby sobie żadnego niskiego przykurcza. To samo Albert zresztą. Czy to miłość? nie wydaje mi się, że wybranka równiez piękna, wysoka, elegancka, subtelna.

• sliniak13 sliniak13

miało być: nie wydaje mi się, ale wybranka również piękna, wysoka, elegancka, subtelna.

Więc ja naprawdę nie rozumiem dlaczego za niego wyszła... Żyć tak z kimś bez miłości? Straszne.

• sliniak13 sliniak13

Może i go kochała, tego nikt się nie dowie :) po tylu latach spędzonych razem na pewno go kochała, szanowała. na zdjęciach kiedy już byli starsi wydają sie być szczęśliwi, choć wiadomo ze ona teskniła za Ameryką.

• sliniak13 sliniak13

Czytam obecnie książkę Jamesa Spady na temat Grace Kelly i jest co nieco na ten temat, mianowicie:
              "Her engagement to Prince Rainier of Monaco was presented to the world as a fairy-tale, whirlwind love at first sight; in reality it was only after a lenghty series of machinations, financial negotiations, interrogations, and a medical test that the marriage plans were finalized. Her marriage and family life were officailly publicized as perfect; she tried at all costs to keep from public knowledge her tremendous struggle to be accepted by her husband's family and the people of his country, her emotional loneliness and creative frustrations, the rebellions of her daughter, her marital diffuculties, and her drinking problem (..)"
              Tak więc nie wszystko było takie piękne, na jakie wyglądało. Zresztą na zdrowy rozum książę i władca nie poślubia pierwszej lepszej, musi mieć jakieś zabezpieczenia itp.

• kryszti kryszti

Powiedz to większości ludzi...

Myślę, że większość ludzi jednak jest ze sobą z miłości aż tak źle nie jest chyba ;)

• kryszti kryszti

Jeżeli miłość nazywasz egoizmem i strachem przed samotnością... poza tym często mylony jest pociąg seksualny i jakieś zauroczenie z "miłością" czymkolwiek ona jest.

Nie mylę tych pojęć ;)
                  A co do zauroczenia ono trwa krótko więc raczej nie można go pomylić z miłością bo po pewnym czasie łatwo się zorientować że to jednak nie miłość.
                  I czemu tak pesymistycznie? :)

• kryszti kryszti

Bo realistycznie.

• lemonflower lemonflower

Niskiego przykurcza powiadasz? Szczerze wątpię, żeby któryś mężczyzna np. Umę Thurman ponad Scarlett Johansson, Charlene ma 177, Grace miała 170, była wysoka, ale nie powalająco. Ale w jednym się z Tobą zgadzam, niezaprzeczalnie chodziło o urodę, u kobiety liczy się właśnie ta subtelność, elegancja; ona to właśnie miała. Bogactwo raczej jej nie przyciągało, zważając na to, że była wielką gwiazdą, ale tytuł? To już co innego ;)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: