Greg KinnearI

Gregory B. Kinnear

7,6
11 428 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Greg Kinnear

szkoda ze tak mało osób wpisuje sie. na forum tego naprawdę dobrego aktora, choć
przewaznie gra drugoplanowe role ale robi to siwetnie i filmy z nim przyjemnie się oglada. a
do tego jego uroda i to coś. Czy tylko ja to widze?

robertomanka00

Zgadzam się, to jeden z tych aktorów, którzy nie afiszują się nie wiadomo jak, tylko robią swoje. Wystarczy obejrzeć ''Kupli na zabój'' albo ''Ostatnią piosenkę'':)

chica_lobo

kocham jego rolę w Kennedych

robertomanka00

jest wspanialy ! super aktor z lekka niedoceniony.

robertomanka00

ma coś pociągającego w oczach.. podobał mi się w 'lepiej być nie może' świetnie tam zagrał :)

kusicielka1

Dokładnie. Te jego oczy .... można się w nich zgubić :d

robertomanka00

zgadzam się, czarujący facet.

robertomanka00

Tak się niestety dzieję bo nie wywołuje żadnych skandali, tylko żyje sobie spokojnie na uboczu... Też sądzę, że jest wspaniałym aktorem i jest naprawdę uroczy :-) Aż miło na niego popatrzeć, tak jest sympatyczny.

robertomanka00

Greg to bardzo dobry aktor, mi akurat szczególnie zapadły w pamięć jego role w ,,Lepiej być nie może" i miniserialu ,,Rodzina Kennedych". I tak - rzeczywiście to przystojny facet (choć może nie całkiem mój typ), pięknie się uśmiecha - wg mnie najpiękniejszy uśmiech zaraz po uśmiechu Colina Firtha :)

robertomanka00

Ma to "coś"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones