Gregory Peck

Eldred Gregory Peck

8,4
9 671 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gregory Peck

Wielu amerykańskich aktorów służyło w armii podczas wojny ale Peck nie (Oficjalnie miał uraz kręgosłupa) Nie wiecie czy ten uraz to zwykła wymówka czy jednak Peck rzeczywiście miał to schorzenie i dlatego nie poszedł do wojska ?

Raedwald

Myślę że to nie była wymówka gdyż stając na komisji wojskowej był zwykłym szarakiem i by gobwcisneli do służby gdzie kolwiek

michal055

Dziękuję ale do końca nie rozumiem Twojego wpisu. Czy mogę prosić jaśniej ?

Raedwald

to ze ravzej nie nabrał komisii na uraz

michal055

Nie posiadam wiedzy na ten temat, dlatego pytam. Czy on wtedy nie miał takich wpływów (W końcu był znanym aktorem) że mógł uniknąć powołania w kamasze ?

Raedwald

Raczej nie miał wpływów bo dopiero zaczynał w branży filmowej a amerykanie chyba przystąpili do wojny w 41r. A on co prawda od razu zyskał sławę ślę to dopiero nadeszo z 44r. Nie znam dobrze jego biografii to sprawdź w swoich źródłach czy nie chodzi o to że nie był na froncie a adbywal służbę wojskową w USA albo pełnił może zastępcza sluzbe wojskowa

Raedwald

Zauwazylem, ze dyskutuja ludzie, ktorzy nic nie wiedza na temat czegos, czego dotyczy dyskusja!
A Gregory Peck jako czlowiek (nie znalem) i nie wiem, ale jako aktor byl super!

janekkos102

Moze nie chcial brac w farsie wywolanej przez amerykanskich zydow?

kochamAndzie

To tylko w Polsce ustosunkowani robią co chcą. Amerykańscy aktorzy brali udział w II WŚ. Nie było taryfy ulgowej. Nie skomentuję uwagi o amerykańskich Żydach. Przerzuć się na strony o polityce. Tam będziesz mógł dać upust antysemityzmowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones