Gregory Peck

Eldred Gregory Peck

8,4
9 671 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gregory Peck

poproszę o podanie tytułów kilku najlepszych filmów z Gregorym:) dzięki!!!

kaila

"Zabić drzoda", "Działa nawarony", "Przylądek strachu" (1962), "Jak zdobywano Dziki Zachód", "Urzeczona", "Omen", "Rzymskie wakacje".

użytkownik usunięty
_Andrzej_

Najwspanialszy film to ,,Rzymskie wakacje". Polecam!!!

_Andrzej_

Zgadzam się z Andrzejem, tylko z westernów wolę "Biały Kanion" czy "Złoto MacKenny" niż "Jak zdobywano Dziki Zachód"

_Andrzej_

Zdecydowanie Purpura i Czerń oraz Działa nawrony

kaila

Oprócz tych, które padły poleciłbym te dwa
http://urzeczona.filmweb.pl/
http://www.filmweb.pl/f4567/Ch%C5%82opcy+z+Brazylii,1978
Drugi tym bardziej wyjątkowy, że Peck gra tam czarny charakter, a to się często nie zdarza.

kaila

Mnie bardzo przypadła do gustu "Purpurowa Ziemia"

kaila

Mi się podobał "Pojedynek w słońcu", bardziej niż "Jak zdobywano Dziki Zachód". Taka przeróbka "Przeminęło z wiatrem", a Peck gra tam schwartz-charakter.

kaila

Dla mnie najlepszy film to zdecydowanie "Zabić drozda"

insomnia23

A ja mam takie pytanie. Gdzie mieliscie mozliwośc obejrzenia tych filmów? Bo na internecie nic nie ma, a w telewizji aby na cos natrafic to cud ..

szarywidelec

Hm....''Omen'' :]

użytkownik usunięty
Omen_Girl

"Działa Navarony". Można się w nim zakochać...

szarywidelec

Większość z tych filmów idzie bez problemów znaleźć np. na torrentach, albo jakiś serwerach. Największy problem to znaleźć polskie napisy do danego filmu, tak żeby pasowały.

kaila

Moim zdanie zdecydowanie na tej liście powinna się znaleźć "Purpura i czerń"

kaila

moby dick

Til

"Ostatni brzeg" i "Biały Kanion" - przy okazji - jak zwykle klasyki w Polsce nie do zdobycia legalnymi sposobami, np. w wydaniach DVD...

elopietia

Sentymentem darzę ,"Biały canion" "Pojedynek w słońcu" "Droga do Yellow Sky".
Widziałem ich sporo z Peckiem,także wszystkie tu wczesniej wymienione.

użytkownik usunięty
kaila

Rzymskie wakacje

kaila

,,Moby Dick''!!! Forever! :D

kaila

Dla mnie "Rzymskie wakacje" i "Biały kanion", ale nie widziałam jeszcze "Moby Dicka".

kaila

Wszystkie :) Ale ja najbardziej kocham "Rzymskie wakacje", "Biały Kanion", "Purpurę i czerń" (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), "Droga do Yellow Sky", "Działa Navarony", "Urzeczona", "Akt oskarżenia" eh co ja się bawię w wymienainie :D wszystkie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones