Gwyneth Paltrow

Gwyneth Kate Paltrow

7,7
38 719 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gwyneth Paltrow

W Polsce co druga z ulicy jest dużo atrakcyjniejsza od Gwyneth. Gwyneth Platrow - przeciętna osoba
jeśli chodzi o urodę. Jeśli chodzi o talent aktorski to jej gra jest poprawna.

nudecroft

Zgadzam się natomiast nie rozumiem jednego - przecież nikt jej nie nazywa pięknością.

aplauz

Właśnie dziwne ale sporo osób uważa ją za ładną, doprawdy dziwne są gusta ludzi.

nudecroft

Przeciętna uroda być może, ale nieprzeciętny urok. Wielu nazywa ją aktorskim drewnem*, ja natomiast nie mam z nią problemu i bardzo lubię ją na ekranie.

*Zarzut "że zawsze gra tak samo", mi się bardzo podoba za to ta naturalna, spontaniczna gra aktorska, iconic.

nudecroft

ma w sobie coś urzekającego, na prawdę, jej uroda jest nieszablonowa

aplauz

w ,,Mortdecai'' przez cały czas ktoś próbuje wmówić widzom że jest 'piękna', jednakże jest to bardzo przemalowane =/

nudecroft

a czy to, że jest przeciętna to oznacza, że nie jest ładna? Nie musi być seksbombą by się podobać

nudecroft

Gdyby nie była pochodzenia żydowskiego,nie wróżył bym jej wielkiej kariery w Hollywood...

Kroko93

No cóż, oni się wspierają nawzajem, od zawsze.

nudecroft

Aż za bardzo nominacjami i nagrodami w prestiżowych galach.

Kroko93

Bardzo celna uwaga.

nudecroft

Dokładnie, gra kobiety w których każdy sie zakochuje. Wysoka, chuda, nieciekawa i tleniona.Takie czasy.

nudecroft

O gustach się nie mówi tylko je się ma. Uwierz mi są mężczyźni którzy potrafią zbruzgać najładniejszą kobietę, o jakiej tak sądzisz, bo nie jest w ich typie :P

nudecroft

Wow niespotykane, przedstawiciel płci żeńskiej nazywający aktorkę brzydką.

Pericorp

Prawda:D:D

nudecroft

Dużo chodzę po ulicach Trójmiasta i jakoś nie widzę, żeby co druga w Polsce wyglądała chociażby w połowie tak dobrze jak Gwyneth. Wysoka, niesamowicie zgrabna, bez kompleksów, żeby mieć piersi xxl szyuczne napakowane silikonem, ograniczyła karierę dla wychowania dzieci. Dodatkowo jest niesamowicie subtelna, delikatna, kobieca. Nie jestem jej fanem ale uroku nie można jej odmówić.

Co ciekawe - jakoś głównie kobiety ją krytykują - takie czasy, że zakompleksieni rządzą na forach.

Unibet_78

No właśnie kobiety są największymi znawczyniami od kobiecej urody a nie faceci.

nudecroft

chyba coś się koleżance bardzo pomyliło.

Unibet_78

Nic mi się nie pomyliło, zapytaj speców.

nudecroft

a kto jest niby tym specem? Ty??

Od lat wiadomo, że kobietę najlepiej ocenia i ubiera gej, potem hetero, a dopiero potem kobieta. Spójrz na świat mody chociażby.

Unibet_78

Zapomniałeś dodać że jest to twoje zdanie, ja mam inne.

nudecroft

Nie, to akurat wynika z tego, co obserwuje się w życiu. Nieatrakcyjne kobiety w 90% szkalują te atrakcyjne nie mogąc sobie poradzić ze swoimi kompleksami. Faceci tego nie robią, po prostu lubią siebie i mają gdzieś jak wygląda Clooney czy Pitt

nudecroft

Nie musi być ładna, by być aktorką.

Unputdownable

Pewnie że nie musi ale uroda bardzo pomaga ; )

nudecroft

Nie, lubię wiele aktorek, które nie są szczególnie piękne, a dobrze grają. To samo tyczy się aktorów, może jestem za młoda, by oceniać starszych panów takich jak np. Tom Hanks, ale dla mnie wygląda jak przeciętny facet, dopiero jak gra jest super.

nudecroft

zważ tylko, że ona ma 42 lata, a wygląda lepiej niż niejedna 30

Hestian

To fakt, wygląda dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones