Haley BennettI

Haley Loraine Keeling

7,4
10 076 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Bennett

oglądałam ją wczoraj q siedmiu wspaniałych, przez pierwszy moment byłam pewna, że to Jennifer, są jak dwie krople wody!

szypula_daria

Ja na początku nie byłam pewna, czy to Jennifer, a potem już przez resztę filmu byłam pewna, że to ona... :D

szypula_daria

Taka ładniejsza wersja Lawrence.

Kung_Fu_Master

to samo miałem napisać, ładna wersja Lawerence.

szypula_daria

Oglądałem dziś Dziewczynę z Pociągu i miałem naprawdę poważna rozkmine czy to nie Lawrence :P

Blazej_Bernat

bardzo podobna... dobrze też zagrała w DzP.

szypula_daria

Oglądałam dziś Dziewczynę z pociągu i w trakcie filmu logowałam się na Filmweb, żeby zobaczyć jak ona się nazywa bo też myślałam, że to Jenifer Lawrence :)

szypula_daria

Miałam to samo wrażenie w Dziewczynie z pociągu, ale mi głos nie pasował,a potem tyłek (wyjątkowo mi się rzucił w oczy) xD

szypula_daria

Mi raczej przypomina cate blanchet

persse

Czyli nie tylko ja miałam wrażenie, że widzę młodszą wersję Cate Blanchett ;-)

szypula_daria

"same" :) miało to samo wrażenie

amatory85

miałem*

szypula_daria

To porównaj ją do polskiej aktorki Zofii Wichłacz (Miasto 44) - identyczne oczy przez co podobne do siebie niemało.
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/NYdktkpTURBXy8yZWM5YjM4MzFiZTQ1NmY3ZjI4ZWJi NzAyZTAzYmQ2ZS5qcGeSlQMBzK3NAqfNAX2TBc0DIM0Bwg

szypula_daria

Odniosłam to samo wrażenie ..Ona i lawrence są jak bliźniaczki!

szypula_daria

Odniosłem takie samo wrażenie przy "Dziewczynie z pociągu".

szypula_daria

Naprawdę podobna. Wspaniała uroda.

szypula_daria

Ja za to byłam przekonana, że to Michelle Williams! Chociaż głos mi nie pasował do tej aktorki...

szypula_daria

Ja właśnie zobaczyłam, że obejrzałam z nią chyba 7 filmów i w każdym z nich myślałam, że to Jennifer :D

szypula_daria

Jest podobieństwo, szczególnie te martwe rybie oczy. Taka ładniejsza, mniej zdzirowata wersja Lawrence. Dość ładna.

szypula_daria

No taka ładniejsza, szczuplejsza, zgrabniejsza i mniej zdzirowata wersja Lawrence.

odysekgln

X2 szczuplejsza ładniejsza siostra bliźniaczka.

szypula_daria

Też początkowo miałem takie wrażenie ale im dłużej się im obu przyglądam tym bardziej na myśl przychodzi mi Monica Vitti: https://www.bing.com/images/search?q=monica+vitti (porównajcie sobie jej fotki choćby z występem J. Lawrence w "American Hustle").

szypula_daria

Tak samo utalentowana jak ona,polecam Niedosyt.

szypula_daria

Moim zdaniem jest znacznie ładniejsza od Jennifer.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones