Halina Rasiakówna

6,8
1 368 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Halina Rasiakówna

myśli, że jak jest aktorką (no zajebistą, dorabia w na wspolnej haha) to jej wszystko wolno. Opryskliwa i nieprzyjemna, nie lubię jej

cameron88

A wiesz, czego ja nie lubię? Nie lubię osób, które wydają takie komentarze, jak ty.
Jakoś wątpie, byś ją dobrze znała, widywała na codzień i wiedziała, jaki ma charakter, a już w ogóle, co myśli. Co do grania jej w Na Wspólnej, to wiesz, żadna praca nie hańbi i mogła wylądować w dużo, dużo bardziej komercyjnych produkcjach. Poza tym, jej występy nie kończą się na serialach, dziecko, ona jest jednym z bardziej wykształconych polskich aktorek, więc trudno o brak występów w teatrach. Ile ty masz lat, by zakładać takie tematy? Może masz jakieś kompleksy?

piruenkeli705

tak się składa, że tą panią spotkałam na Lotnisku w moim rodzinnym mieście. Pracowałam tam. Była bardzo opryskliwa, na zadane grzeczne pytanie w jej stronę odpowiadała bardzo nieprzyjemnie aż nie chciało się koło niej stać, więc myślę że mam powód by tak pisać. Rozumiem, że ona też człowiek ale jest osobą rozpoznawalną i powinna zdać sobie sprawę, że w takich miejscach publicznych jak lotnisko należy się zachowywać z kulturą. Wielka pani Halinka, heh.

cameron88

Znając prywatnie Haline, całkowicie nie zgadzam się twoimi sądami. Jest jedną z najlepszych aktorek. A lotnisko, co to za sytuacja, każdy ma prawo mieć gorszy dzień, być zmęczony podróżą czy zmęczony pracą. Zanim wygłosi się pewne sądy trzeba trochę pomyśleć, bo mogą być bezpodstawnym oskarzeniem.

maly1991

powiem Ci tak.. Rok 2015 pewien Hotel, Pani była przez kilka dni i dalej miała same "złe dni". Nie pozdrawiam :)

rekda

Podpisuje sie pod tym co napisales, bylam swiadkiem, gdy zrobila w hotelu awanture obsludze, ze rzekomo nie ma co jesc-jakos nikt z gosci sie nie burzyl, ale ona jest przeciez gwiazda...

marysia8888

Bez przesady. Jest dobra aktorką, przede wszystkim teatralną, ale do gwiazdy jej jeszcze daleko. Nie ma na swoim koncie wybitnej roli filmowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones