Halle Berry

Halle Maria Berry

7,6
28 507 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Halle Berry
era

Ehh... Przeciętna amerykanka? Nie będę tego komentował. Halle Berry jest piekna kobieta. Żeby sie o tym przekonać wystarczy obejrzec taki film jak np Kod Dostepu, Śmierć nadejdzie jutro czy X-mena. Niczym sie nie wyróżnia? No tak nadchodzi moda na te plastikowe lalunie! Te to sie wyrózniają. Nie wiesz czym sie niektórzy zachwycają? Cóż to kwestia gustu. Tobie sie nie podoba natomiast ja uważam ja za jedna z najpiękniejszych kobiet świata .Proste prawda?

thomas_4

heh , w x-menie wygladala jak potwor ! totalna porazka , w bondzie nie bylo zle bo co prawda cialo ma ladne ale reszta wg. mnie do dupy
I wlasnie sie zastanawiam czym sie tu zachwycac ?
Jezeli tobie podoba sie jej cialo to juz Gisele Bundchen ma o wiele wszystko ladniejsze , zgrabniejsze

era

Nie bedziesz mnie przekonywać kto ma mi sie podobać a kto nie:) Tak jak pisałem to tylko kwestia gustu. Mi sie podoba a tobie nie. Gisele Bundchen?....dziękuję postoję. Halle w X-menie wyglada supeeeeer. Co niby jest do dupy? Figurka rewelacyjna zgrabna te kształty:). ta buzka te ząbki wszystko pierwsza klasa i talent. Słodka czekolada.

thomas_4

mi sie wogóle nie podobają ludzie którzy mają ciemną skóre..

Nathalia

Mi generalnie tez nie. Ale Halle Berry jest wyjątkiem;) Tylko żeby nas nikt o rasizm nie oskarżał!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Isil

oj ma afroamerykańskie rysy, szczególnie kiedy się na nią patrzy z profilu, wtedy bardzo mocno to widać.

era

jeśli ta Gisele Bundchen jest ładniejsza od Hallie to ja jestem święty. to ona na filmwebie wygląda jak potwór!!!

mikros7

gisel to potwor halle jest bardzo spoko
mnie sie podoba

era

Kwestia gustu, nie zaprzecze, ze Halle jest urodziwa kobieta ale w ogole nie w moim typie. W Polsce na kazdym kroku widac ladniejsze kobiety :)
Moim zdaniem tytul "Najsekswoniejszej Zyjacej Kobiety" jest tu troche nad wyraz wygorowany :D

thomas_4

"Nie będę tego komentował" ale jednak skomentowałeś:D a co do autora-troll, Halle jest ładna mi się podoba:D

era

ale jako niegdys przecietna potrafiła sie wybic w przeciwienstwie do innych przecietnych. a wiec do konca przecitna nie byla i nie jest ;p

BasIx

Jej matka jest białą kobietą a ojciec murzynem. Kobiety z takich związków często są bardzo ładne ale Halle Berry nie jest ładna tylko piekna jak zadna inna kobieta.

thomas_4

do zlasowanej ery: Halle Berry to piękna kobieta, ty zas era musisz byc szpetna i zżera cię po prostu zazdrośc 9 co kiedys chyba mnie samej zarzucałaś....tak to już jest, kobiety pozbawione sexu zazdroszczą tym z sex-apealem

lollii

Kobieta ładna, ale mi się w ogóle nie podoba. Po prostu nie mój typ. :P

kasta_2

Jeśli by porównywać do kobiet np. w Polsce to kompletnie niczym ale to niczym się nie wyróżnia (poza kolorem skóry :-p) Faktem jest jednak to, że jest piękną kobietą a z tym sex - apealem to bym nie przesadzał, jakoś do niej nie pasuje, ot zwykła ładna czarnulka, no ale to moja opinia - zwykłego polskiego przeciętnego przystojniaka...

_Pablos_

"Jeśli by porównywać do kobiet np. w Polsce to kompletnie niczym ale to niczym się nie wyróżnia (poza kolorem skóry :-p)"

Piszesz serio czy to żart??

Co do tego sex-apealu to ona go posiada. Oj posiada i to jak mało kto!!
Wpisz sobie w google Halle Berry i obejrzyj znalezione obrazy.......
Albo wejdź i zerknij na mojego bloga.
Pozdro!

thomas_4

Jak żart to niezły, w Polsce piękne kobiety? dobre sobie.

kasta_2

A co, brzydkie są?? To byłby dopiero żart, haha...

_Pablos_

Brzydkie to za mało powiedziane, choć dzisiaj widziałem naprawdę piękną kobietę, ale to się zdarza raz na kilka lat. :]

kasta_2

Widziałeś piękną kobietę? O proszę, to znaczy, że jednak wychodzisz czasami z domu zdala od komputera...

kasta_2

Czyli rozumiemy, że Ty również do tych nie za pięknych należysz?

thomas_4

Jeśli pytasz o ten cytat, który przytoczyłeś to oczywiście, że mówię serio. Jak już ktoś tu powiedział polki uważane są za najpiekniejsze na świecie. Halle Berry jest piękną kobietą ale na prawdę w Polsce widuję wiele jeszcze piękniejszych kobiet i to takich pospolitych z ulicy a nie z showbiznesu. Musicie trochę mniej czasu spędzić przed kompem i trochę się rozerwać, gdzieś wyjść to nie będziecie mieli problemu z potwierdzeniem moich słów. Jak możecie tego nie dostrzegać?

era

Pewnie że piękne :) Halle Berry jest przeciętna, z kobiet "ciemniejszych" uważam że najładniejsza jest Jessica Alba.

Skylaria

Halle berry jest piękna... przeciętna amerykana jest spaśona jak wieloryb i niezbyt piękna... a halle !! tą wypowiedź naisał ktoś kto nie ma pojęcia o urodzie !!

Asia_53

Magus Pospolitus Ty tez się nie znasz !! Polki uchodzą na świecie na jedne z najładniejszych ale jak widać Ty też się nie znasz... aż żal dupe ściska :/

Asia_53

Polki najpiękniejsze na świecie? dobry żart. W takim razie powiedźcie mi gdzież one są? Mieszkam w dużym mieście i na brak zainteresowania nie narzekam, a prawdziwą piękną kobietę widziałem zaledwie kilka razy. Polkom do prawdziwego piękna, jeszcze jest bardzo daleko, oj bardzo. A za granicą prawie nikt nie wie gdzie leży jakamś tam Polska, co dopiero mówić o naszych kobietach.

Aspik

Chyba mieszkasz w mieście gdzie są najbrzydsi ludzie w Polsce albo w ogóle nie wychodzisz z domu :-) To, że za granicą nie wiedzą gdzie leży Polska świadczy tylko i wyłącznie o głupocie ludzi z zachodu. Rekordy biją Amerykanie, których przerażający odsetek nie wie gdzie ich chłopcy jadą na wojnę albo gdzie leży Kanada. Ale co do kobiet to właśnie ludzie za granicą uważają Polki i ogólnie Słowianki za jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie.

_Pablos_

Dzięki, za troskę stary, ale z domu wychodzę często i to nawet bardzo. ;) W każdym kraju są kobiety piękne i brzydkie, a kto gada, że w moim raju kobiety są najpiękniejsze i basta, jest zwykłym baranem. Polska to zajebiście szowinistyczny naród, my zawsze musimy być naj, a np. Niemcy są już be, a to, że kobiety maja brzydkie, to zajebisty mit stworzony przez naszych rodaków. Założę się, że jeżeli bym kiedyś wyjechał do Niemiec, okazałoby się, że kobiety są o niebo ładniejsze. A gdybyś Ty żył w Stanach, też byś nie wiedział gdzie leży np. Polska, kogo to obchodzi gdzie leżą kraje nic dla nich nie warte. To tak jak ja bym cię spytał gdzie leży Uzbekistan...;) Oczywiście możesz znać odpowiedź, ale to tylko przykład. Wiesz jakie naprawdę są Polki? są urocze, i to nawet bardzo, ale piękno to już zupełnie inna sprawa. A najpiękniejsze na świecie są Hiszpanki i Włoszki. Bylem to wiem, tam prawie co druga jest godna uwagi. A Polki, pff. ;) Tak jak mówiłem na początku w każdym kraju są piękne kobiety, ale nigdy nie można mówić, że w moim i bata, zapamiętaj to...:) Peace

Aspik

Aha, tak mi się przypomniało, teza jakoby w Polsce jakaś dziewczyna z ulicy byłaby piękniejsza od Halle Berry jest doprawdy komiczna. Jakby taka kobieta jak Halle, przeszła się Polską ulicą, wszystkim facetom szczeny by opadły. ;)

Aspik

niestety obawiam się, że nikt by jej nie zauważył, bez stylistów, ustawionego światła, dobrego fotografa i marketingu to zwykła kobieta, jakich tysiące. jest ładna i miła z wyglądu, ale to nic specjalnego. nie róbcie z niej nie-wiadomo-jakiego bóstwa, ale rozumiem Was, też nie lubię , jak ktoś nie dostrzega wspaniałości moich ulubionych aktorek;)

Aspik

Znasz różnicę między słowem najpiękniejsze a jedne z najpiękniejszych? Nie powiedziałem, że Polski są najpiękniejsze na świecie i basta. Powiedziałem, że należą do jednych z najpiękniejszych na świecie i nie jest to tylko moja opinia ale opinia wielu ludzi z całego świata. Dlaczego nie możemy być najlepsi? Mamy jakieś powody do tego aby nie być najlepszymi? Jakieś kompleksy? Właśnie, mamy kompleksy, niestety. Od Hiszpanek to na prawdę wolę Polki. Uwież mi, mój kumpel już od roku mieszka z ojcem w Hiszpanii a wiele miesięcy spędził w Irlandii i tamtejsze kobiety kompletnie odstają od Polek. Oczywiście mówimy o średniej, o przeciętnej pospolitej Hiszpance lub Irlandce. Z resztą ja też byłem w Hiszpanii i we Włoszech - tam sytuacja już trochę lepsza. Ale byłem również w Grecji. Tam kobiety są piękne ale dla rodowitów Greków. Większość ma garbate nosy i strasznie ostre rysy twarzy ale byłem dosyć dawno więc mogę się mylić.
Kobiety w Niemczech o wiele ładniejsze od Polek?? Dobre sobie. Może nie są takie złe ale bez przesady. Oczywiście, że w każdym kraju są piękne i kobiety ale odsetek tych kobiet w różnych krajach jest bardzo różny :-)
A oto zdanie z którym kompletnie nie mogę się zgodzić: "A gdybyś Ty żył w Stanach, też byś nie wiedział gdzie leży np. Polska, kogo to obchodzi gdzie leżą kraje nic dla nich nie warte. To tak jak ja bym cię spytał gdzie leży Uzbekistan...;)" Tylko mi nie mów, że nie wiesz chociaż mniej więcej gdzie leży Uzbekistan. Co to za usprawiedliwienie, że ktoś żyje w Stanach? Ja doskonale wiem gdzie leży Uzbekistan albo Kenia, Nowa Zelandia czy nawet taki krajik jak Vanuatu :-) a również te kraje nie mają dla mnie większego znaczenia i uważam, że ludzie jeśli nie chcą być uważani za półgłówkow powinni wiedzieć gdzie mniej więcej leżą większe kraje na świecie (nie mówię o Vanuatu). Polska to chyba nie jest mały kraj i swoją rolę w historii świata odegrała. Przecież to podstawa geografii, tego się uczy w podstawówce gdzie leży jaki kraj. Dlatego uważam, że wielu Amerykanów to półgłówki, którzy niczym się nie interesują, poza własną historią i swoim futbolem, który bezczelnie nazywany jest futbolem a prawdziwy futbol nazywają sockerem.

_Pablos_

Halle Berry wymiata urodą :) Jak się komuś nie podoba to trudno, ale nie pisać ,że jest szpetna ,bo to już przesada ;)

Aspik

Lol. Też byłam we Włoszech i ta wycieczka nieźle podbudowała moją samoocenę. Włoszki generalni są szpetne, twarze mają naprawdę okropne (z nadwagą raczej problemów nie mają, w końcu dieta śródziemnomorska...), nie widziałam tam ani jednej pięknej kobiety. Aż dziwne że Włosi nie wybywają z kraju, żeby znaleźć sobie kobiety tak ładne, jak oni przystojni.:P Jak widzi się przeciętną Włoszkę, która idzie ze swoim mężczyzną przez miasto, to oprócz jej wątpliwej urody rzuca się w oczy ogólne zaniedbanie i często "ubiór gosposi", podczas gdy jej partner jest elegancki. Dziwne tam mają zwyczaje.;p Ogólnie - moim zdaniem Włoszki są z reguły najbrzydszymi kobietami...już nawet Niemki ze zlanymi twarzami w jedną kluchę wyglądają lepiej (może dlatego, że Niemki w porównaniu z Niemcami nie wypadają aż tak tragicznie;p).

era

Taa śmiejcie się z Polek, polscy "przystojniacy"! A pf!
Halle jest ładna, ale nie uważam, aby była chodzącą pieknością. :)
Lubię Helle za to, że nie jest jakąś pustą kobicinką, która pokaże cycki i faceci już się ślinią na jej widok (jak prawda niektóre aktorki, nie wymieniam po nazwisku po za chwilę ich obrońcy wyskoczą na mnie ze swoicmi kłami, aaaaaaaa! ). Berry ma talent i na dodatek jest ładna. To najważniejsze.

Ann_17

tak wŁASNIE WIDZIMY ZE WCALE TO WCALE NIE POKAZUJE CYCKÓW>>>WYSTARCZY SPOJRZEc NA LINK PONIZEJ I MOZNA siĘ SUBIEKtYWnie O tym PRzEkoNAC

era

era zgadzam się z tobą, naprawdę nei wiem czym się ludzie tak podniecają

Hirutsugi

Zachwycają się parwdziwym pięknem i klasą. Jak dla mnie to jedna z najpiękniejszych kobiet świata, zdecydowanie.

tobek99

http://rolandvb.topcities.com/celebrities/Halle%20Berry%20NUDE.jpg

Wejdźcie;):D:D:D

Darth_Carnage

Mmmm... zdjęcie wymiata! :D
A co do odmieńca ery.pl, to kapsztyl pewnie z obory nie wychodzi. Jeszcze pewnie nie obcował z żadną kobietą po za matką i babką ;). Ale pomyślał sobie, że Halle Berry to za wysokie progi by mogła mu się podobać, to rodzinka wybrała mu ambitniejszą "Gryzeldę" ;P .

Darth_Carnage

No i co w związku z tym zdjęciem? Bosz, Halle MA PIERSI!

Hirutsugi

nietuzinkowa uroda i kobiecoscia sie zachwycaja
od co

era

Co do urody Polek...

Oczywiście że Polki są śliczne ale za granicą wcale tak wszyscy nie mówią...to my to mówimy...taka prawda

m_szymon

nistety nie masz racji
za granica polki slyna z urody
mam kolege na przyklad z egiptu ktory za polkami wrecz szaleje
o polkach duzo sie moiw za granica

era

jest piekna i kobieca
swieza mimo swojego wieku i jest po prostu rewelacyjna aktorka

madame_figaro

A ja uwazam że to Helly Bery to: piękna i bardzo seksowna kobieta a do tego naprawdę dobra aktorka.

madame_figaro

Każdy (no, prawie) Arab szaleje za Polkami.

Binula

Hah, a moja stara, marna przecież, prowokacja wciąż tętni życiem ! ;)

Binula

tak tak dziewczyny, pochlebiajcie sobie :)

użytkownik usunięty
era

a widziales kiedys przecietne amerykanki, to kraj a przynajmniej jedenz krajow o najwiekszej ilosci ludzi otylych
dlatego wiekszosc aktorek hollywoodzkich pieknosci to albo maja za soba setki operacji albo i sa z innych czesci swiata
jak Salma Hayek, Charlize Theron, Penelope Cruz, Zeta- Jones, itd do wyboru do koloru , zauwaz ze amerykanskich aktorek grajacych obecnie role seksownych kociakow nie jest za duzo
z kolei afroamerykanki nawet jak sa szczuple czyli ze bmi maja prawidlowe to czesto maja uda i dupy jak polowa huty (grupo powyzej 100 w biodrach) wystarczy spojhrzec na takie piosenkarki jak Beyonce czy Alicia Keys na zdjeciach bez wiekszego retuszu z jakis gal itd
a ta twoja Gisele to brazylijka ze sztucznymi cyckami wiec tez zadnym udowodnienien tezy o amerykankach nie jest.....
no a Polki do reszty sa piekne ogolnie slowinaki maja to do siebie ze maja ładne nogi i nie maja az takich tendencji do tycia jak osoby z krajow anglosaskich , maja tez natralnie czesto ladny odcien blondu, nie b.jasny i ciemna oprawe oczu jasnych do tego to tak w skali swiata jest dosc oryginalne i moze sie podobac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones