Hanna Śleszyńska

7,1
3 312 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hanna Śleszyńska

http://www.forum.banzaj.pl/galeria/hanna-sleszynska-pierwsi-w-polsce-nago-naga-p iersi-01-775-zdjecie-temat-7339-11715-jpg.html

Zobaczcie to zdjęcie. Ma bardzo "dziwne", nietypowe rysy twarzy, przez co może wydawać się czasem brzydka. Figurę natomiast ma fenomenalną.

Assurbanipall

To całkiem ładna babka :) problem w tym, ze ostatnio grywa głównie postacie wyjątkowo stereotypowych kobiet wiejskich, oczywiście tak przerysowanych, że aż boli - i producenci ubierają ją w oszpecające ciuchy. No i ma świetny głos! Parę razy słyszałam jak śpiewa i jestem w szoku :)

Assurbanipall

Właśnie ma specyficzny rodzaj urody. A tak się składa, że mnie akurat zawsze podobały się kobiety o "kontrowersyjnej" urodzie (czytaj gadanie z kumplami na zasadzie "oszalałeś? Przecież ona brzydka jest"). No i Pani Hanna akurat należy do tych kobiet, które zawsze uważałem za bardzo atrakcyjne. I na dodatek słyszałem same dobre rzeczy a propos charakteru. Podobno bardzo miła osoba. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Assurbanipall

Zgadzam się, niby na pierwszy rzut oka wydaje się być brzydka, ale ma w swojej urodzie i stylu bycia tyle sexappealu, że zawsze przyciąga męskie oko i się zwyczajnie podoba. Także uważam, że jak na swój wiek, ale także gdy była młodsza, to atrakcyjna kobieta.

Assurbanipall

Ona ma to cos , ten pazur , te kur.iki w ochach i sexapil. W lozku nizle by Cie zwyobracała :) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones