Harry Styles

Harry Edward Styles

7,1
6 101 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harry Styles

Nigdy nie lubiłam żadnych młodych chłopaczków pożal się boże ale... Tego bardzo lubię :)
Ma fajny głos. I zespół ma fajne piosenki.
Nie gwiazdorzy ( tak myślę )...
Po prostu miły, sympatyczny chłopak

_Holiday166

Mam takie samo zdanie :)

_Holiday166

Oczywiście ,że nie gwiazdorzy :p Jestem ogromną fanką 1D , wiem o nich prawie wszystko... Więc jak czegoś byście chcialy się dowiedzieć to pisać :P

juzik53

Mi również odwaliło na ich punkcie xD

_Holiday166

Mi oczywiście też :)

_Holiday166

Wszyscy członkowie 1D są świetni! Louis jest najlepszy ;)

użytkownik usunięty
_Holiday166

Kocham Go!! Najprzystojniejszy chłopak pod słońcem (nie wliczając Roberta Pattinsona bo on to wg jest nieziemsko boski)!!!!!!!!!!!!!! Uwielbiam 1D!! Harry jest the best! Najleprzy z całego One Direction!!

Pozdrawiam wszyyyyystkie Directionerki :*

*i Directionerów

użytkownik usunięty
nikike

No fakt.... Choć takich nie wiele bo chłopaki ich nie lubia, bo ich dziewczyny kochają bardziej chłopców z 1D niż ich....

_Holiday166

Szczerze ? To trochę głupie pisać, że ' Lou jest najlepszy ' ( przykład ) a potem, że jest się Directionerką.
Ja jestem prawdziwą i kocham wszystkich tak samo. Oczywiście też mam ulubieńca ( Louis ) ale go nie wywyższam.. :)
ela17 : Też pozdrawiam :* I zgadzam się, że Robert Pattinson jest BOSKI !! <3 <3

użytkownik usunięty
Natalka_Naciaa

MegaBoski..... A jakie jest twoje Top5 chopaków?
Oto moje:

Top5
1. Robert Pattinson
2. Harry Styles
3. Billie Joe Armstrong
4. Peter Facinelli
5. Robert Lewandowski

Hmm... Tak na prawdę to nigdy się nad tym nie zastanawiałam.. :)

użytkownik usunięty
Natalka_Naciaa

Aha.... No spoko... Ja prawie raz w miesiącu xD

Heh :D Spoko

Natalka_Naciaa

Zgadzam się z tym że prawdziwa Directioner nie wywyższa żadnego i kocha wszystkich ale może mieć swojego ulubieńca ...1D<3

Natalka_Naciaa

Też się zgadzam że nie powinno się żadnego wywyższać ale wiadomo że prawie każda ma ulubieńca i nie raz jej się zdarzy. Moim ulubionym jest właśnie Harry :)

_Holiday166

Pedał

debesciaki8

to część roweru.

_Holiday166

Zgadzam się z tobą,to mój ulubieniec chociaż lubię cały zespół :) I już mam dość słuchania,że to pedał.Nie mają żadnych podstaw,żeby tak sądzić.

użytkownik usunięty
_Holiday166

A ja do niego nic nie mam, ale szanuję typa, że ma takie same włosy jak ja gdy ich nie ścinam 8).
Tak serio to troszkę ich nie lubię za gwiazdorzenie (rok 2013- bardzo :))), ale nie pisałem tego na początku bo byście nie skończył czytać całości i na mnie chmarą wleciały, że ich krytykuje, bo jak tak można, Matko Bosko Zielna :OOOO!

_Holiday166

Witam, mam do was małą prośbę. Chciałabym was prosić o ocenę mojego pomysłu na Harry Styles make up.
http://esmeten.deviantart.com/art/harry-styles-make-up-398921335 Poproszę o szczere opinie i dziękuje z góry :)

użytkownik usunięty
_Holiday166

Też go bardzo lubię. Ma świetną barwę głosu i tak jak napisałaś w swoim komentarzu - jest niesamowicie miły i sympatyczny! :)

_Holiday166

ktoś, kto przeprasza psa czy słup raczej nie gwiazdorzy XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones