Hayao Miyazaki

8,3
5 659 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Hayao Miyazaki
daotch

Oczywiście.
W Polskich kinach były na pewno Spirited Away i Ruchomy Zamek Hauru, na tych byłam. :)

Nekori

Oooo nie wiedziałam. Miło to usłyszeć. Dziekuje za odpowiedź ! :)

daotch

Na Transatlantyku w zeszły roku był Mój sąsiad Totoro, a w tym roku Wiatr się zrywa.

daotch

Na festiwalu filmów Anime-wanych, który z tego co wiem odbywał się w kilku miastach, w tym w Krakowie w Kinie pod baranami. Zeprezentowano dość sporo filmów, na pewno były to; Spirited Away, Ruchomy Zamek Hauru, Mój sąsiad Totoro, Laputa podniebny zamek, Nausicaa i Chyba jeszcze Ziemiomorze- ale to już jest Goro Miyazakiego.
Ponyo też było wyświetlane w kinach.
Poza tym na koniec sierpnia zapowiadana jest premiera Kaze tachinu (Zrywa się wiatr).

daotch

Ja w kinie widziałem Mononoke hime (do dziś jeden z najlepszych, jakie oglądałem - i bez dubbingu!), 2x Spirited away (oczywiście na "poranku dla dzieci"... w kinie było aż 5 osób ;-) żadnych dzieci; niestety, potworny dubbing) i teraz czekam na Kaze tachinu.

Marooned

No, może nieco minąłem się z prawdą. Mononoke miał dubbing, ale amerykański - całkiem znani aktorzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones