Heather Locklear

Heather Deen Locklear

6,8
1 557 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heather Locklear

słucham Bon Jovi już dosyć długo więc także interesuje się życiem członków zespołu! i powiem szczerze - gdy Richie brał ślub ja obchodziłam "pogrzeb" tzn. opłakiwałam ze żeni się właśnie z tą kobietą!! nie zgadzam się ze do siebie pasowali! Richie jest autentycznym rockmanem a Heather taką słodką księżniczką (przepraszam jeśli kogoś obraziłam za to określenie:D) wiem, że przeciwieństwa się przyciągają, ale w tym przypadku stanowczo nie powinno do tego dojść!!!

użytkownik usunięty
richie_s_

eeeee tam pleciesz. Ja tez slucham BJ od dobrych kilkunastu lat i moje zdanie jest takie: Skoro Richie ja pokochal i maja razem dziecko , to nie moze byc to slodka ksiezniczka. Obrazasz Richiego myslac, ze z taka dupowata moglby sie zwiazac. Widzialam wywiady z Heather, to naprawde fajna babka, a ze do tego ladna i sexowna to chyba tym lepiej dla Richa ;)). Poza tym obejrzyj Koncert na Wembley z trasy These Days. Tam na koniec widac Heather. Od razu mi sie narzucilo, ze super musi czuc sie z chlopakami w trasie i wbrew stereotypowi ktoremu Ty ulegasz, czuje rocka. Zreszta ja tez nie wygladam na ulicy na fanke rocka, a pozory jak sie okazuje myla! Skoro oplakiwalas slub Richa to jaka z Ciebie fanka. Zamiast mu zyczyc jak najlepiej, to sie wkurzasz.

użytkownik usunięty
richie_s_

A mnie nie obchodzi z kim jest, gra dobrze i jest naprawdę bardzo, bardzo ładna. I nie wygląda na swoje lata.

richie_s_

Pewnie, że nie powinno. Świadczy o tym burzliwe rozstanie. A jednak z tego związku jest dziecko, więc nie był tak całkiem bez sensu. :)

richie_s_

A kilka postów dalej piszesz że nie lubisz Heather to jak lubisz czy nie ?

richie_s_

Słucham Bon Jovi od kiedy pamiętam i nie obchodzi mnie ich życie prywatne tylko muzyka. Niech sypiaja z kim chcą, z resztą jak każda inna znana osoba. Polecam skupić się na ich działalności muzycznej a nie na tym czy ex żona pasuje do Sambory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones