Henry Cavill

Henry William Dalgliesh Cavill

8,2
50 923 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Henry Cavill

Wszystkiego najlepszego najwspanialszy mężczyzno jaki stąpa po tej ziemi :*

Korrrba

Nie ma to jak nadawac komuś tytuł najwspanialszego mężczyzny za wygląd, kiedy to np. prezydent Andrzej Duda jest najbardziej męski na całym świecie

AnonAnon51015

hehehe.....
Długopis prezesa i prezes....razem ukradną nie tylko księżyc!
Agata jest bardziej męska od nich :)))
A serio dla mnie Eric Bana. Wymieniłabym go tylko na Freddiego Mercury. A Freddiego na nikogo. To był chodzący seksapil.

Korrrba

Albo Jarosław Kaczyński, to jest pan świata

AnonAnon51015

ale masz fantazje....z kurdupli najfajniejszy jest Prince. Nawet po śmierci.

Korrrba

Dziękuję

Korrrba

"Wiedźmin pokiwał głową. Kryteria, na podstawie których kobiety oceniały atrakcyjność mężczyzn, nie po raz pierwszy stanowiły dla niego zagadkę."

moonkey_2

oj dobra nie pie^dol, złość piękności szkodzi

moonkey_2

Na koniec opowiadania przyznał im rację :)

Korrrba

Zaczarowal mnie w “Batman vs. Superman” - autentycznie nie moglam odkleic od niego wzroku. Jest masa przystojnych facetow ale on to jest jakis ewenement. Trudno mi przetrawic fakt, ze ktos moze byc az tak boski. Kosmos.
PS.
Oczywiscie jest masa zdjec i filmow gdzie wyglada srednio bo tak zostal ucharakteryzowany (plus na zdjeciu profilowym z tym wasem...) ale w Batmanie byl po prostu boski. Nawet jako niedomoty siwy Wiedzmin byl sexy.

AlexabezKeksa

Nie pierdziel - z tym wąsem też wygląda świetnie, choć na pewno poważniej, jak Jude Law. :)

Korrrba

Nie ma to jak oceniać faceta nawet go nie znając. Ale jak się ocenia tylko po wyglądzie to tak wygląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones