Henryk Gołębiewski

Henryk Julian Gołębiewski

7,1
7 288 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Henryk Gołębiewski

Szacun panie Heniu ! Pan ostatni został z takim image, spuścizna po Janku Himilsbachu. Czapki z głów zgrajo oglądaczy kanapowych którzy udają wielkich krytyków. ten kto nie dostał po modzie od życia ten tego nie zrozumie.

Kalisznikow

Dobrze prawisz.

Kalisznikow

Zgadzam się w pełni. Sam to doskonale rozumiem. Cóż, takie Mroczki raczej by się nie podnieśli.

chemas

Serio ale to jest biadolenie koleś jest zwyczajnym pijakiem który gra pijaków żadne to zjawisko ani cud aktorski. Już więcej mam szacunków do Mroczków bo to takie same talenty jak ten Henio ale przynajmniej nie robią z siebie menela prosto z wiejskiego kalendarza. Tak samo mam niski szacun do ćpunów nie są to ludzie mocni psychicznie i zwykle z problemami uciekają.

ChubakaCieLubi

Nie wierzę, że ktoś może tak myśleć, ale cóż, twój wybór

chemas

To jest fakt co mówię bo ma problemy rodzinne przez alkohol i wszędzie gra samego siebie.

Mój wybór aha.... koleś wybrał drogę ochlapusa nie ja. Rozumiem potrzebny jest taki zniszczony do filmów by takich zagrać ale rozpuszczać się nad ich talentem aktorskim to są dopiero jaja.

Tak jak Mroczek gra siebie tak ten w niczym kompletnie się na pozytyw od niego nie wyróżnia co gorzej dla innych.

Demokracja Panie Chamas a nie Korea Północna czy Chiny więc wyrażam swoją wolną nieskrępowaną opinię.

ChubakaCieLubi

Ok, no problem

ChubakaCieLubi

Może to nie jest mega talent aktorski, ale wolę jego od Mroczków. Bo kto nie pije ten kapuje.

0058yrrab

I to jest święta prawda

chemas

Postawcie aktorowi pół litra a dowiecie się jego sekrtetów aktorstwa.

ChubakaCieLubi

chyba za mało

ChubakaCieLubi

nie sądź, abyś nie był sądzony...

Vitcher

Co ma piernik do pólitra?

ChubakaCieLubi

Widać stereotypy dalej żywe. Przecież on przez to, że całe życie pił dostał poważnej choroby, mało nie stracił rodziny i później przestał pić, ożenił się , później żona urodziła mu córeczkę i do tej pory nie pije. Dzięki temu, że przestał pić to wrócił do aktorstwa i ułożył sobie życie. Więc zanim zaczniesz pisać bzdury to się doinformuj.

Andrzejek324

Nigdy nie przestał pić,taka jest prawda,dobrze to ukrywał,do czasu.

Kalisznikow

Zwracając się do niego per „panie Heniu”, automatycznie przylepiasz mu łatkę „Heńka, żula spod budki z piwem”.
Skoro zwracam na to uwagę, to ja pewnie również.

Kalisznikow

Co ty piszesz, pijak i tyle. Nie jest aktorem wogole. Wielu rzeczy o nim nie wiecie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones