Hideaki Itô

7,2
550 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hideaki Itô

Znakomity występ w "Lekcji zła". Jego bohater jest magnetyczny, diabolicznie przebiegły i nie obawia się nawiązać bliższych stosunków z uczennicą. Czarujący psychopata. Świetna rola.

La_Pier

Nie obawia się nawiązać bliższych stosunków z uczennicą? Nie pamiętam dobrze, ale ona była mu chyba do czegoś potrzebna. Gdyby nie to, pewnie by nią sobie głowy nie zawracał. Zresztą miał na tyle nierówno pod sufitem, że romansem z nieletnią by się nie przejmował.
Czarujący psychopata - trafne określenie. :)

eewa_

Dzięki, wiem , że trafiłem w sedno ;)

Nie dostrzegam nic złego w romansie z nieletnią, jeżeli wszystko toczy się w sposób zgodny z poszanowaniem drugiej osoby. Moja droga, czasy się zmieniają :) Mamy XXI wiek. Jeżeli 16-latka i 28-letni mężczyzna zakochają się w sobie, to, daj im Panie Boże długie i szczęśliwe życie.

Oczywiście w filmie on ją sprofanował, wydobył potrzebne informacje, ale już nie pamiętam o co chodziło...

La_Pier

Ok. W twojej pierwszej wypowiedzi "nie obawia się nawiązać bliższych stosunków z uczennicą", zrozumiałam mylnie jako, nie obawia się bliższych stosunków z nieletnią, a chodziło raczej o niestosowność takiej relacji pomiędzy nauczycielem a uczennicą? Tak to teraz rozumiem. Nie zmienia to faktu, że takimi błahostkami by się nie przejmował.
Jeszcze dodam swoje trzy grosze 16 i 28 lat to nie taka duża różnica wieku i akurat w tym przykładzie nie widzę nic niestosownego.

eewa_

Tak chodziło o ten rodzaj relacji między nauczycielem i uczennicą. Chyba troszeczkę przestraszył się, gdy jeden z uczniów zauważył jego pocałunek z tą uczennicą. Później już całkowicie przestał się martwić tym, co ludzie powiedzą ;)

"Jeszcze dodam swoje trzy grosze 16 i 28 lat to nie taka duża różnica wieku i akurat w tym przykładzie nie widzę nic niestosownego."

Cieszy mnie to :)

A tak w ogóle Ito, to fajny aktor, tylko na Filmwebie go nie lubią ;))) Spotykam wyłącznie osoby dla których jest psycholem, a wszystko przez rolę w "Lekcji zła" :P

La_Pier

W "Lekcji zła" miał fajną rolę, widziałam go tylko jeszcze w "Onmyoji" ale tam wypadł słabo.