Hilary Duff

Hilary Erhard Duff

7,4
3 938 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilary Duff

Hilary przez 2013 r. ciężko pracowała nad swoją nową płytą, która ma wyjść w tym roku! Już nie
mogę sie doczekać. Jest świetną piosenkarką. "Fly" "Hide Away" i "Who's That Girl" są moimi
faworytami. Mam nadzieję, że na nowym krążku pojawią się podobne kawałki.

kajoj944

Również nie mogę się doczekać :) Oby ten krążek był zupełnie inny niż ''Dignity''.

agapi68

Ja lubię Dignity. I też nie mogę się doczekać!

kajoj944

i w separacji jest z Comrie'm i jedyne co jest mi szkoda że już nie wróci do hokeja. Niegdyś podobały mi się niektóre kawałki te bardziej bliższe rock'a ale te czasy już minęły i wątpię usłyszeć coś w tym stylu.

kajoj944

Szkoda tylko, że ten powrót do muzyki jest taki nijaki. Hil ma już (rocznikowo) 27 lat, trochę przejść za sobą i zapewne jakąś tzw. życiową mądrość. Tymczasem jej piosenki są, moim zdaniem, niewiele dojrzalsze niż lata temu u, powiedzmy, szczytu kariery. I teksty i ogólne brzmienie piosenek mnie, niestety, rozczarowało.

MademoiselleDrama

Jeżeli chodzi o "Chasing The Sun", to też zdaje mi się zbytnio "cukierkowate", chociaż przesłanie ma fajne. A "All About You" jest wspaniała! Nie mogę przestać słuchać. Jest znacznie dojrzalsza i już nie mogę się doczekać nowego albumu.

kajoj944

Właśnie, wobec Chasing the Sun mam bardzo podobne odczucia. Okej, to taka typowo letnia, optymistyczna pioseneczka, ale choć z każdym kolejnym przesłuchaniem coraz bardziej się z nią oswajam, nic nie zatrze złego pierwszego wrażenia ;p All About You brzmi dojrzalej i wokalnie i pod względem tekstu, jednak to nadal piosenka jakich wiele, a tekst jest dosyć miałki. Mam nadzieję, że w pozostałych piosenkach z albumu Hilary zaprezentuje coś więcej niż typowy słodko-sensualny pop.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones