Hilary Duff

Hilary Erhard Duff

7,4
3 941 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilary Duff

jezeli

użytkownik usunięty

ktos nie widział filmu z katastroficzną rola żeńska to niech obejrzy sobie jakis z Hilary Duff
a jezeli ktos nie słyszał złej piosenki to niech posłucha jej utworów

użytkownik usunięty

Zgadzam się;) Filmów mało widziałam, ale za to duuuużo słyszałam. Tragedia.

Jestem jej fanką, ale nie mam zamiaru nikogo obrażać bo każdy może wyrazić swoje zdanie. Jednak nie przesadzajmy z tą krytyką :/ Nie jest idealna, bo takich ludzi nie ma, ale też nie gra źle jej piosenki są spoko. Wiem, że ten temat został założony jakieś 5 lat temu i wtedy Hilary miała 18 lat, ale nie przesadzajmy z krytyką. Pozdrawiam :)

Selenka115

przyszedłem tu bo oglądnąłem właśnie jeden z nagorszych filmów z wręcz ... hmmm... jakie słowo? o... TANDETNĄ aktorką... aż mi niedobrze, heh... wątpię bym kiedykolwiek zmienił zdanie... ona jest po prostu straszliwie pusta, jakie role jej można dać? tancerki go-go?
omijać szerokim łukiem filmiki z tą panią... chyba, że to będą TE filmiki... ;]

VanKert

"Greta" była świetna, a jej rola bardzo dobra. W innych filmach nie miała okazji się wykazać, bo były kiepskie :) a może i ona trochę dorosła i gra lepiej. No i nie była "słodką idiotką" jak zazwyczaj...

niesia14

To prawda

Selenka115

Tak, wiem(przeczytaj mojego posta na końcu tematu) Nie wiesz czy będzie grała koncerty w Europie, gdy jej synek podrośnie?

Selenka115

Nie gra źle, gra tragicznie.

to kto wystawił jej taką ocenę 7,1 ? film, który z nią oglądałem Lizzy.. aż tak beznadziejny nie był! nie niósł też żadnego nowego specjalnego przesłania!!!, był standardowym filmie o przyjaźni, marzeniach i ich możliwości spełnienia!, przestrogą!, dość naiwny, ale do obejrzenia! a ze śpiewaniem muszę powiedzieć nie znam się, lubuję się w polskiej muzyce zwłaszcza tej starszej!, za parę lat zobaczymy czy ma faktycznie talent!, na podstawie tych filmów trudno ocenić, gdyż filmy (filmy gdzie wystąpiła jako główna bohaterka) są adresowane do młodego odbiorcy i podobną tematyką!, jest to dla aktora niebezpieczne, gdy zostanie zaszufladkowany do jakiś roli/ról!

Zgadzam się! Jestem po "Szansie na sukces" i jest mi niedobrze. Ściszałam głośniki gdy zaczynała śpiewać, bo wszystko było tak słodkie, że aż przesłodzone. I co zauważyłam często jest jednakowo ubrana- dres+ top na ramiączkach.

marcela666

jej stroje w filmach nie są zależne od niej, sama się nie ubiera. grała w takich, a nie innych filmach i dobrze, nie musicie ich oglądać, kto Was zmusza? :) dla niektórych jest idolką dzięki filmach, w których gra, muzyce, książkach, ale myślę, że najważniejsze jest to, że jest wspaniałym człowiekiem o złotym sercu, co jest rzadko spotykane w Hollywood :)

agapi68

fatalny śpiew i tragiczna gra aktorska.

agapi68

Właśnie!

Może i słaba aktorka i piosenkarka, ale trzeba jej przyznać jedno. Nie kariera jest dla niej priorytetem wyszła za mąż, urodziła dziecko nie czekając do 40-stki. Większość ''wielkich gwiazd'' choć na brak pieniędzy na utrzymanie dziecka nie mogą narzekać to nie decydują się na to, są zbyt zapatrzone w siebie. Nie uwierzę również w to, że dopiero jak zbliża się menopauza to dojrzewają do roli matki. Dla mnie ona jak i Megan Fox to może nie wybitne aktorki, ale myślę, że są wybitnymi matkami.

wikiw99

Bo urodziły wcześniej dzieci? :D

Owszem, Lizzy, Kadet Kelly i inne disney'owskie filmy jak z bajki były kiepskie. Szansa na Sukces jest fajną historią z niedorozwiniętym głosikiem, ale np. Wojenny Biznes, Piękna i Teczka, Greta i Zaklinaczka Dusz były zupełnie inne... W Wojennym Biznesie jej nie poznałam... pokazała dobrą grę aktorską. I nie jest przesłodzoną aktoreczką... wystarczy poczytać jej bloga (hilaryduff.com a zobaczy się, że jest wspaniałą i rodzinną matką, żoną i siostrą. Promuje akcje dobroczynne. A niektóre piosenki ma spoko. Mam 2 jej płyty CD i oglądam każdy film. Im młodszy film tym bardziej pokazuje wyższą grę aktorska. Uczy się na błędach. Przecież nikt nie jest idealny od razu. Trzeba doświadczeń by dorosnąć.

AdaSedzia

Nie widziałam wszystkich jej filmów, ale kilka owszem. I w "Pięknej i teczce" wcale nie jest inna.Jest dokładnie taka sama jak we wszystkich swoich filmach - beznadziejna. Inna sprawa, że nawet bez niej te filmy reprezentują niski poziom,.

AdaSedzia

Piękna i teczka to dosłownie poziom Disney'owski. Po obejrzeniu Grety byłam pod dużym wrażeniem, bo okazało się, że jednak potrafi zagrać. Dla porównania Miley Cyrus do tej pory nie wykazała się jeszcze w żadnym filmie talentem aktorskim.

niesia14

No może... Ja uwielbiam Gretę, ale nie umiem znaleźć jej na DVD :/ . Wiem, że Hilary zaczyna nagrywać swój 5 album muzyczny, a ostatnio podkładała głos w filmie animowanym "Samoloty" i grała w Dwóch i pół (chociaż znowu grała słotką idiotkę).. Ale to też jest jakąś sztuką, grać kogo, kim się nie jest...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones