Holt McCallany

Holt McAloney

7,4
10 030 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Holt McCallany

Jest totalnie płaski. Zapychacz czwartego planu. Mieć go w obsadzie znaczy płacić więcej niż przeciętnemu statyście. Dla mnie aktor przezroczysty, mało zauważalny...

użytkownik usunięty
TYGRYSEX_filmweb

Ciekawe czy przez te 3 lata - od czasu w/w komentarza dotarłeś do serialu 'Lights out', z nim w roli głównej. Jak dla mnie zagrał co najmniej na 4 z plusem.

Nie, nie dotarłem. Dzięki na rekomendację - chętnie sprawdzę jak wypadła jego rola i co to za film...

TYGRYSEX_filmweb

Teraz możesz też sprawdzić netfliksowe "Mindhunter", gdzie gra jedną z głównych ról i jest dobry.

h_chinasky

Jest świetny wręcz i niezwykle wyrazisty. Co za bzdurny komentarz -Tygresek dobrał sobie nick adekwatny do sposobu formułowania mysli i stanu wiedzy. Dziecinada i pretensjonalnośc razem wzięte, albo po prostu zwykłe hejterstwo. Jak pisac o kims to tylko źle, byle skrytykować. Typowo polskie, rzadkie na zagranicznych forach.:-(

TYGRYSEX_filmweb

W "Shot Caller" idealnie wpisał się w postać Bestii... szkoda, że nie była to postać pierwszoplanowa.

TYGRYSEX_filmweb

W Mindhunter też jest świetny, wg mnie bez niego nie byłoby serialu. Świetna kreacja, polecam serial swoją drogą :-)

ixam

na starość odrobił lekcję, w MindHunter gra na 6.

major76

Na jaką starość, ma 53 lata, może grac jeszcze 30 lat spokojnie.:-)

ixam

oni on stary ani na 6, gra tam rewelacyjnie jak prawie zresztą wszyscy.

TYGRYSEX_filmweb

Jak dla mnie zagral swietnie i wraziscie w 2 sezonie Mindhuntera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones