HomerI

Hómēros

9,0
104 oceny materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Homer

Szkoda, że tylko dwa filmy razem nakręcili, pewnie o kasę poszło.

gowniarz_wyniosly

Sprzedał się.

Kooper

Homer skończył się na Iliadzie, Odyseja to już komercha.

gowniarz_wyniosly

Teoretycznie Odyseja też była niezła, ale nie czuć było tego klimatu. Sprzedał się jak nic. Ograniczenie brutalności źle wpłynęło na to.

Kooper

Odyseja to było już takie jechanie na marce. Brutalności nie było, żeby spełnić wymogi PG-13.

gowniarz_wyniosly

Stawiam dychę, że następne dzieło Homera pójdzie już na PG. Oj Homer, Homer, gdzie Ty masz honor?

Kooper

I pewnie będą głupawe suchary i jakaś marna fabuła :/ Wszystko pod publiczkę.
A tak w ogóle to krąży plotka, że Homer sprzedał prawa do swoich dzieł Disneyowi. Ja pierdzielę, Helena Trojańska będzie kolejną księżniczką Disneya.

gowniarz_wyniosly

A potem podzielą to wszystko na jakieś fazy, które zakończy "Homevengers". Żałosne.

Kooper

No właśnie, bo przecież na Iliadzie i Odysei się to nie kończy, podobno jest jeszcze całe uniwersum książek, gier, seriali, a mają jeszcze zrobić kolejną trylogię z trzema epizodami. Słyszałem, że mają się w niej pojawić starzy bohaterowie, Parys, Achilles, Hektor i Priam. Sam Homer też leci w kulki, nie wiem czy wiesz, ale w odnowionej wersji Iliady zamiast Menelaosa wkleił Haydena Christiansena. Bezsens jak dla mnie.

gowniarz_wyniosly

Ej, mam pytanie. Czy postacie Odyseusza i Achillesa należą do tego samego studia? I jak tam poszło o kasę? Będzie jedno spójne uniwersum czy różne?

Gyp

Z informacji jakie udało mi się uzyskać, Odyseusz i Achilles znajdują się pod patronatem jednego studia, które teraz zamierza nakręcić serię rebootów z tymi bohaterami. Formuła tejże serii ma odświeżyć wizerunek tych postaci, nadając im bardziej realistyczny charakter (podobnie jak było w przypadku Bonda czy Batmanów Nolana).

Uniwersum pozostanie jedno, jednakże przygotowywane są projekty "niekanoniczne", w tym spin-offy dotyczące losów Agamemnona, Apolla i Hektora. Problem jest jednak z wyegzekwowaniem praw autorskich, ponieważ fabuła filmów ma opierać się na fanowskich opowiadaniach zamieszczanych w sieci.

gowniarz_wyniosly

You made my day!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones