Hubert Urbański

Hubert Kirył Urbański

7,4
459 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Hubert Urbański

spowodował, że z odcinka zrobili się Milionerzy. nie wiem jaki był tego motyw, ale to była zbrodnia.

Uh_Huh

Też się bardzo zdziwiłam i aż musiałam sprawdzić, czy mnie oczy nie mylą ;) zagrał pułkownika Skotnickiego.

Uh_Huh

No taki motyw, że on jest przecież aktorem z wykształcenia. Ciekawa jak to wygląda u reszty obsady...

creep_

Cóż, skończenie szkoły to jedno, umiejętności nabyte to drugie, a posiadane po latach to trzecie...

Uh_Huh

A proste (i dyskredytujące) skojarzenia widza - czwarte.

creep_

Gdy wykażesz, że popełniłem błąd, to ostatnia opinia będzie zasadną. Urbański był drętwy, grał tak, że cały urok płynący ze złudzenia, jakim jest film prysł. O czym Ty chcesz gadać? Zamiast toczyć spory nie wiadomo o co i z jakiego powodu (krewny? fan? nadkrytyk?) uzasadnij twierdzenie, że błędnie oceniłem. Zobaczę co napiszesz. Ale przeszłości zmienić się nie da. W mojej percepcji filmu wypadł bardzo źle. A w Twoim przypadku co, podobał się? Oglądałeś ten odcinek chociaż? Czy tak dla zasady marudzisz?

Uh_Huh

Niestety masz rację, zagrał tragicznie. Na szczęście raczej małą rolę

paw_2

Tak, epizod. Ale wypadł komicznie. Niech ma ;-)

Uh_Huh

Jego rola w Czasie Honoru to jakaś tragedia. Toż to nawet Krzysztof Kononowicz lepiej zagrał w głupim filmie Ciacho :D













Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones