Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 004 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

czy Hugh zagrał kiedykolwiek złą postać? mam obejrzanych 14 tytułów i w każdym z nich jest bohaterem pozytywnym/ dobrym/ kochanym, za co rzecz jasna go uwielbiam, ale może ktoś z Was wie? bardzo chętnie bym go zobaczyła w innym świetle

Redrum95

Tak, polecam Prestiż

Krychara

Prestiż to dla mnie pozycja obowiązkowa, bo od Nolana, także już dawno obejrzałam ;)
ale czy Hugh jest tam postacią negatywną? nie odniosłam takiego wrażenia, wręcz przeciwnie - wydawał mi się poszkodowany, nie miał już nic do stracenia i załamał się, stąd jego postępowanie, które może faktycznie przez niektórych mogło zostać w ten sposób odebrane.

Redrum95

W jego jednym z pierwszych tytułów; "Erskineville Kings" nie gra pozytywnej postaci.

MrZajac

Wiesz może, skąd "wytrzasnąć" ten film? Od lat szukam.

Redrum95

I w filmie "Scoop - Gorący temat " zagrał bogacza, który zamordował prostytutkę .,

Redrum95

I jeszcze film pt. "Uwiedziony"

Redrum95

Był kiedyś taki film Woodego Allena, gdzie główną bohaterką była Scarlett Johansson. Nie pamiętam tytułu bo dawno temu ten film oglądałem, ale Hugh był czarnym charakterem.

Pijany_Mistrz

Scoop - gorący temat, Karolinakolaszt już podała tytuł.

Redrum95

W "Chappie" był villianem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones