Ian McKellen

Ian Murray McKellen

8,8
68 391 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian McKellen

Czy w Pustkowiu Smauga, miał on na sobie taki makijaż, że wyglądał trochę staro czy już naprawde tak wygląda?

Moja wypowiedź to pytanie, a nie hejt ;D

użytkownik usunięty
Sweet_Raspberry

Masz, każdy ma chociaż wielu o tym nie wie.

Chciałabym, ale samobójstwo coraz bardziej mi bliskie...

użytkownik usunięty
Sweet_Raspberry

Samobójstwo by było wyrazem słabej psychiki.

użytkownik usunięty
Sweet_Raspberry

Jakie masz problemy, że chcesz popełnić samobójstwo? Samobójstwo to mogły popełnić osoby w obozach koncentracyjnych, w II wojnie...

Och mam, uwierz mi...

użytkownik usunięty
Sweet_Raspberry

Patologia w domu? Ktoś bliski zmarł? Nie masz co jeść? Czy może podarłaś swoją ulubioną bluzkę?

Tak, tylko, że nie jest tak jak ci się wydaje. Niektórzy mają problemy i to duże. Nie będę ci tutaj wymieniać, jakie, bo myślę, że na to możesz jednak wpaść. Żaden z wyżej wymienionych i to nie jest śmieszne, bo każda kolejna kreska to krok ku śmierci...

Dziękuję.

użytkownik usunięty
Sweet_Raspberry

Jeżeli mówisz prawdę, to ci życzę dobrze. Jeżeli kłamiesz, trollujesz to "screw you".

Tak, na pewno kłamię, tylko chcę się "wybić" przy wszystkich... Gratuluję.
Dziękuję ♥

użytkownik usunięty
Sweet_Raspberry

A więc jakie masz problemy? Samobójstwo to najgorsze rozwiązanie. Wierzysz w życie po śmierci?

Ale ja tu nie mam zamiaru mówić o swoich problemach. Zaraz jakiś mi napisze, że się chwale czy coś.
Nie, ale wierze, że stajemy się zupełnie innymi ludźmi po tej.

użytkownik usunięty
Sweet_Raspberry

To czemu zablokowałaś priva?

Ja coś blokowałam? o.O

użytkownik usunięty
Sweet_Raspberry

Najwidoczniej...

Ja nie mogę, zaraz znowu się poryczę, przepraszam...

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
Sweet_Raspberry

Nie masz co ubrać?

Sweet_Raspberry

Postarzał się, taka kolej rzeczy :) Ale calkiem rześki staruszek jeszcze,wciąż wymiata jako Gandalf :)

madziadem

beka z straightlines xd

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
straightlines

ty to już wogóle się nie odzywaj...

cinek7823

Osobiście uważam, że Ian McKellen bardzo dobrze się trzyma jak na 75 lat, wciąż pracuje, aktywny zawodowo. Chciałabym być w jego wieku taka sprawna intelektualnie i fizycznie jak on. O ile dożyję takiego wieku.

Dilofozaur

Życze ci byś dożyła:)

cinek7823

Dziękuję, ale nie uważam, by dożycie 75 lat było najlepszą rzeczą, jaka może kogoś spotkać, mnie wystarczy 60, ale ciekawego, aktywnego i twórczego życia.

użytkownik usunięty
Dilofozaur

60??? To trochę mało nie uważasz?

Ano faktycznie, niewiele, chociaż już teraz, w wieku 20 lat, mnie przytłacza.

użytkownik usunięty
Dilofozaur

Do 100 lat najlepiej!

Dilofozaur

Popieram. Podziwiam ludzi, którzy potrafią wstać z kanapy. Szczególnie jako 60+, ale w innym wieku też.

krzys299

Następny... Lol xD

cinek7823

Co nie? xD

Sweet_Raspberry

UWAGA! PRZEPRASZAM, ŻE SIĘ CZEGOŚ ZAPYTAŁAM, IDĘ DO SPOWIEDZI. PRZEPRASZAM RÓWNIEŻ, ŻE CHCIAŁAM WKURZYĆ NIE OGARA. DZIĘKUJĘ, DO WIDZENIA xD

Sweet_Raspberry

Od LOTRa minęło w końcu 10 lat (czy nawet więcej trochę?) :) nic dziwnego że się postarzał. Chociaż Frodo dalej wygląda jak Frodo! No ale Elijah miał chyba ok 19/20 lat jak dostał rolę we Władcy więc te 10 lat niezbyt go zmieniło :)

Phony

No tak, niektórzy się nie starzeją... Eh..

(wow, nareszcie ktoś na mnie nie naskakuje, magia...)

Sweet_Raspberry

W sumie to Ian Holm też nie wygląda na wiele starszego, nie wiem na ile to kwestia makijażu itd ale Ian McKellen moim zdaniem się jednak przez te 10 lat dość mocno zestarzał, mocniej od Holma.

użytkownik usunięty
Phony

Frodo wcale nie wygląda już jak Frodo i to było bardzo widać w Hobbicie.

Moim zdaniem wygląda.

użytkownik usunięty
Phony

To zerknij jeszcze raz. Widać, że się postarzał, tym bardziej, że dali mu te same ciuchy i charakteryzację.

Widziałam LotRa i Hobbita wiele razy i naprawdę moim zdaniem różnica wcale nie jest tak duża jak w przypadku Gandalfa.

użytkownik usunięty
Phony

Ja tak samo uważam.

Sweet_Raspberry

koles nie żyje od 5 lat,czego chcesz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones