Ian McShaneI

Ian David McShane

8,0
21 717 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian McShane

Jak będą kiedyś robić remake 'Ojca chrzestnego' (a nie wątpię, że w końcu ktoś się na to zdecyduje) to to jest mój kandydat do roli Don Vito. Wspaniały aktor, ma odpowiednią charyzmę. Kto ceni Winstona z 'Johna Wicka' ten wie, skąd ten typ.

No i genialny Mister Wednesday z 'Amerykańskich Bogów'.

michal.2907

Wypluj te herezje ludzie cie zlinczują :)

A tak poważnie to powstaje już kolejny remake Człowieka z blizną więc również mnie nie zdziwi, jeżeli prędzej czy później powstanie nowy Ojciec Chrzestny - Co do wyboru kandydatury o również uważam że idealny wybór, te przenikające spojrzenie i charyzma .

buterfly

Tam herezje, niech się ludzie cieszą, że do roli Don Vita nie zaproponowałem Morgana Freemana :)

michal.2907

Masz rację :)

Wracają do ewentualnych kandydatów to tak jak mówiłem Ian McShane byłby świetny, ale ja też mam swojego kandydata z młodszych aktorów - Benicio Del Toro http://www.imdb.com/name/nm0001125/

Również ma świetną charyzmę i ten rodzaj ekspresji który uważam że pasuje do tej postaci .

buterfly

Ale masz na myśli Scarface'a czy Godfathera? Bo nie wyobrażam sobie Latynosa w roli Vita lub Michaela.

michal.2907

Mam namyśli Ojca Chrzestnego - Co do pochodzenia to Marlon Brando też nie był Włochem a zagrał go wyśmienicie .

buterfly

Z Brando to prawda, bo różnica w karnacji nie jest aż tak widoczna. Z Del Toro jest inaczej. Skoro Del Toro mógłby to zagrać, to czemu nie Morgan Freeman :)

michal.2907

No jednak jest różnica - Przynajmniej dla mnie :)

michal.2907

A ktoś się porwie na remake "Ojca chrzestnego"?Myślę, że każda próba skazana jest na porażkę. Film ten to pomnik,klasyk nad klasyki. A zwłaszcza Godfather II to majstersztyk nie do "pobicia",nigdy i przez nikogo.

maniekmaksymilian

'Skazanie na porażkę' do tej pory ważniakom z Hollywood nie przeszkadzało. Dalej rimejkują i przerabiają wszystko od 'Preadatora' po 'Króla lwa' ze 'Scarfacem' pomiędzy. 'Ojciec chrzestny' też wkrótce wpadnie im w grafik. Wspomnisz moje słowa :)

maniekmaksymilian

I oby nie robili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones