Filmy

ostatnia wypowiedź: Calcs
Angela4b Angela4b

Byłabym wdzięczna gdyby ktoś mi podał filmy, w których gra, ale takie trochę większe rólki, a nie tylko na 5 min się pokazuje. Wiecie, tak żeby można było oko chwilę nim pocieszyć :) A także jakie filmy polecacie.
Z góry dziękuję.

• ggate ggate

Smolder Holdeer ;) do tej pory grał w filmach klasy B, więc nie można liczyć na jakieś ekstra filmy. Nie siedziałam z zegarkiem, ale dłużej grał w: "Pulse" (pol. Puls, horror), "Wake" (pol. Oczekiwanie), "The Lost Samaritan" (pol. Ostatni Samarytanin), "Lost City Raiders" (pol. Jeźdźcy z zaginionego miasta, będzie 16-01-2013 na TV PULS pod innym tytułem), "The Rules of Attraction" (pol. Żyć szybko, umierać młodo), "Changing Hearts". W tych go widziałam. Są też seriale: Young Amricans, Smallville (ok. 5 odcinków), Lost (chyba I sezon i parę rozrzuconych), Pamiętniki Wampirów. Miłego zawieszania oka ;) Pozdrawiam

• Angela4b Angela4b

Wielkie Dzięki!

• Angela4b Angela4b

Jeszcze takie pytanko- wiesz może jak w Lostach grał? Chodzi mi o to, czy od 1 odcinka i kiedy mniej więcej skończył :)

• ggate ggate

z tego co kojarzę to przewija się prawie w każdym odcinku 1 sezonu do 20 lub 21, w którym ginie, a później we wspomnieniach innych osób, ale to w róznych sezonach, w sumie to tutaj masz linka:

http://www.imdb.com/name/nm0813812/filmoseries#tt0411008

• werow werow

w "Życie jak dom" też gra, ale drugoplanową rolę zdecydowanie.. niemniej jednak polecam ;-)

• ggate ggate

tak, wiem, ale ja jeszcze nie oglądałam, może kiedyś

• weeman86 weeman86

sama wiesz, że gra w filmach 5 minut i wystawiasz mu ocenę 10? Jest lepszy od Roberta DeNiro?

• Calcs Calcs

Ona nie wie kto to jest De Niro

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: