Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 940 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

To mój ideał... Rola w TVD najlepsza!!!

marcelpol

Dokładnie tak!

bitterpill

Twój ideał ma 35 lat, a zachowuje się jak 17-latek. Zawsze na wywiadach wtrąca się innym w słowo, usadzi jakiś nieśmieszny żarcik i czeka na wybuch pisków od nastolatek i posłów. Naturalnie dostaje go. Dorosły mężczyzna się tak nie zachowuje.

bitterpill

Twój ideał ma 35 lat, a zachowuje się jak 17-latek. Zawsze na wywiadach wtrąca się innym w słowo, usadzi jakiś nieśmieszny żarcik i czeka na wybuch pisków od nastolatek i posłów. Naturalnie dostaje go. Dorosły mężczyzna się tak nie zachowuje.

Karirsu

Nie wiem gdzie ty zobaczyłaś że zachowuje się jak 17 -latek i niby gdzie się wtrąca ?Zastanawiam się czy ty naprawdę masz takie kompleksy na swoim punkcie że" hejtujesz" o jakiś o byle gówno, bo byle tylko znaleźć coś żeby się doczepić no nie ....?

missnikilove75

Ian jest przystojny, bogaty, sławny. Jest co zazdrościć, zwłaszcza, że on ma 35 lat. Ale ja jestem młody, inteligentny, sprytny i również przystojny. Więc jestem mu równy, choć brakuje mi bogactwa i sławy, ale ja i tak tego nie potrzebuje. Nie chcę być jak on w wieku 35 lat. Nie chcę zachowywać się jak 17-latek będąc dorosłym mężczyzną. Ok, ja też nie umiem zawsze wysiedzieć cicho, ale nie jestem po 30. Nie "hejtuję" Iana, mówię czystą prawdę. Uważam, że ma talent aktorski do postaci mrocznych, czy sarkastycznych jak Damon Salvatore, ale wiem też, że jest zdecydowanie za wysoko w rankingu. Dałem mu 5/10 bo coś umie, ale nie jest jakiś świetny i jest zdecydowanie za wysoko w rankingu. Sława uderzyła mu do głowy, można mu wybaczyć próby powrotu do młodości, ale za wysoko w rankingu jest, to trzeba przyznać.

Karirsu

Zgadzam się z tobą że grą aktorską on nie powala ,ale w jego zachowaniu nie widzę żeby się zachowywał się jak 17-latek no bo czym ?nie zmienia partnerek jak rękawiczki ,nie bardzo też chodzi na imprezy .Sądzę że jest sympatyczny , i nie wiem w jaki niby to sposób sława mu uderzyła do głowy ?Może i ma 35 lat ale nie jeden 20 latek chciałby wyglądać jak on .A co do ciebie to niby tak piszesz ,ale wiesz jak się mówi ,Kozak w necie ...

missnikilove75

Nie musisz wierzyć w moją inteligencję, spryt, czy urodę, choć skoro taka osoba jak Ian istnieją to czemu taka osoba jak ja miałaby nie istnieć. Przecież ani ja ani Ian nie jesteśmy idealni. Jesteśmy równi razem z tobą i wszystkimi innymi. Nie wiem czy jakoś odczułaś mój brak inteligencji, czy sprytu rozmawiając ze mną, ale czy to zmniejsza wiarygodność moich słów? Z wyglądu przypominam bardziej Paula Wesley'a. Mogę się przyznać, że jestem trochę bardziej przystojny i sprytny niż inteligentny. O Ianie nie mam już nic do powiedzenia, z moich kompleksów już się chyba wybroniłem.

Karirsu

Wiesz co masz takie wielkie ego, że nawet nie zauważasz moich pytań o Ianie a właśnie o niego nam chodzi, a nie o ciebie wiesz ?Bo co mnie to obchodzi do kogo ty jesteś podobny czy ,czy jesteś bardzie przystojny niż inteligentny .Przecież ja cie o to nie pytałam ale pytałam cię ;w jaki niby sposób sława mu do głowy uderzyła ?Co takiego robi że zachowuje się niby jak 17-latek ? A ty mi nie dałeś ani jednej odpowiedzi.Nie wiem czy to przez to że jesteś tak zaślepiony sobą czy że nie możesz nic wymyślić.

missnikilove75

Nie mogę nic wymyślić :c

marcelpol

Ocena 1 a piszesz,że ideał...czyżby mały trolling?

Kroko93

Zgadnij...

Dark Defender

Ciężko nie zgadnąć...

użytkownik usunięty
Kroko93

Trolling z ironią, której nikt nie wyczuł xD chyba...

Albo dziewczyna robiąca mu obciach... Zakładam taką możliwość xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones