Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 940 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder


Mi ten"
Nie chciałam cię skrzywdzić tak naprawdę. Po prostu się rozgniewałam. -wyciągnęła smukłą rękę i pogłaskała go po policzku.
- Przepraszam.
-Katherine - powiedział, wciąż się uśmiechając.
-Tak. - Nachyliła się bliżej.
-Katherine...
-Tak, Damonie?
-Idź do diabła."

pamela270

On jest właściwie jedyną osoba ktora podtrzymuje ten serial. Elena i Stefan sa tak nudni że ich wątek zaczyna mnie męczyc. A damon zawsze strzeli jakas fajna minkę i powie coś śmiesznego. Chociaż lubię tez sceny gdzie jest smutny- na ganku i potem w pokoju Eleny gdzie próbuje ją pocałowac. gdzie ona ma oczy;P

alien_2

a macie jakas ulubona piosenke albo filmik z VD?

onlyjadzia

Damon: You know, I really like this whole ménage-threesome team thing. It's got a bit
of a kink to it. Don't screw it up./ Podoba mi się ten nasz trójkąt. Taki lekko perwersyjny. Nie spieprzcie tego.

aa i jeszcze to pamietacie z jakiego odcinka to bylo?

onlyjadzia

Piosenka najlepsza to Enjoy the silence i scena kiedy Damon tańczy z Vicky:D

onlyjadzia

ja uwielbiam utwór który leci jak Damon i Vici tańczą xD niestety nie pamiętam tytułu :p

mArT_uS_92

sorry ;P własnie o tą piosenke co alien_2 mi chodzło ;)

użytkownik usunięty
alien_2

alien_2 No właśnie GDZIE ona ma oczy???! xD Ja bym nie przepuściła obojętnie takiego ciacha obok siebie ;D

nawet nie chodzi o to że śliczny, ale ma takie zło w oczach:D powinna sie cieszyc ze go nawróciła i z nim byc a nie z mdłym Stefkiem ktory ma tylko problemy;p

pamela270

1. Wampiry Się Nie Rozmnażają. Ale Kochamy Próbować. haha
egzekwo :- Fajnie się nie starzeć. Lubię być wiecznym ogierem.
- Tak, bycie 150-letnim nastolatkiem to dla mnie szczyt szczęścia.

a te miny Iana to po prostu bajka :)

xoxoNatalia

cała rozmowa w Atlancie jest super, zwłaszcza jak mówi co jest z tobą nie tak? nie jesz korniszonów?:P a ta zdziwiona jak może jeśc skoro technicznie powinien byc martwy:D chodzący urok;P polecam filmik na youtube gdzie Ian jest charakteryzowany na Damona z czerwonymi oczami;) Też jest uroczy jak mówi że przez te soczewki będzie płakał jak dwuletnia dziewczynka;P faajny facet, najlepsza postac, Jak tak dalej go będą rozmiękczac to jego rola będzie polegała na przeciągłych spojrzeniach jak Edward w Zmierzchu. Czekam na więcej scen w stylu tych z dziennikarką i Jessicą:D

alien_2

alien_2 możesz podać link do tego filmiku na youtube?

atagerka

http://www.youtube.com/watch?v=TbCXZFV7_Wo

proszę bardzo:)

alien_2

Ja może wypowiem się, co do piosenki. Mam dwa ulubione momenty, gdzie muzyka jest świetnie dopasowana do rozgrywanej sceny.
1. Anberlin - Enjoy The Silence - kiedy Damon tańczy z Viki. Czy wy widzicie jego ciało? xd
2. Within Temtation - All I need - kiedy Elena schodzi ze schodów i zamiast Stefana (który miał kryzys egzystencjonalny xd) czeka na nią Damon i tańczą. To były wybory Królowej Mistic Fall's czy coś w tym stylu (trochę się pogubiłam z tymi imprezami!!)

Mam też fajny cytat, ale nie pamiętam dokładnie. Później go napiszę;)

Zaczęłam teraz czytać Pamiętniki Wampirów jestem aktualnie na trzeciej księdze. Boże jakie do długawe, nudnawe i w ogóle przeraża mnie to, co tam nawymyślała pani L.J. Smith.... Są w książkach naprawdę fajne momenty wręcz genialne. Zazwyczaj to dzięki Damonowi, bo stworzenie go przez panią Smith było jej objawieniem!!! xd Nie spotkałam nigdzie takiej złożonej, charakterystycznej i skomplikowanej postaci jaką gra Ian.
Bonnie też ma fajne momenty.
Ale Stefano i Elena... Trochę to wszystko za słodkie...

aneant89

Też lubię piosenkę z tego balu. Dobra scena kiedy tanczą. Nie wiem jak nazywa się ta piosenka ale bardzo podoba mi się a która leci w scenie kiedy pijany Damon przychodzi do Eleny w pierwszym odcinku drugiej serii. I tam potem ja próbuje pocałowac. Piosenka jest nastrojowa i odpowiednia:) A co do książki- czytałam fabułę na wikipedii. Ja nie wiem czy to jakiś żart ale fabuła jest jeszcze bardziej porąbana niż ta ze Zmierzchu. mam nadzieję że nie napiszą scenariusza na podstawie tego bo to będzie sieczka. Damon jest świetną postacią, naprawdę bardzo skomplikowaną. Nigdy nie wiadomo co zrobi. A stefan jasne- słodkie oczka, smutna minka i wyznania miłosne. Szkoda, że Elena się w to wciągnela i od kilku odcinków się nie uśmiecha.

aneant89

w 7 tomie książki ("Dusze Cieni") jest ciekawie. Elena i Damon się całują ( Stefano jes uwięziony w mieście dusz "shi no shi" (śmierć śmierci) przez Lisołaki (nie wilkołaki) ;)

pamela270

Mój ulubiony tekst to: "Widze suczki że już macie kisiel w majtkach na widok mojej buźki" Tak to jego słowa na pytanie: "Jedno zdanie o fankach-nastolatkach".

Metal_Gear

Co? Kiedy on tak niby powiedział?

pamela270

Lubię kiedy Damon mówi do Andie "Just stop talking", zawsze robi taką śmieszną minę:P

alien_2

lubię ten tekst kiedy Damon i Elena są w barze, wtedy kiedy ja "uprowadził" i mówi coś takiego
Damon: Wampiry nie mogą się rozmnażać ale kochają próbować.
, że już nie wspomnę o jego minach :)))

Backy17

Najlepszą minę ma jak Elena wciąga któryś z kolei kieliszek Tequili:D

pamela270

bez przesady ale tylko Damon i lekko Kathernine trzymają ten serial przy życiu
a mi się podoba "John jaka niespodzianka że wpadłeś .wyjdź " to było z 2 sezonu i niepamiętam jakiego odcinku ale to było jak on zabił Elijaha znaczy Arlick TO BYŁ CHYBA RZEDOSTATNI

pamela270

Damon jest The Best. Dobre było jak Damon mówi do Eleny aby pzreszła się na spacer a potem dodaje " racja, nie możesz (czy jakoś tak)" . A te jego miny są boooskie. W ogóle on jest Boooooski i taaaaki seksowny...

nisia1098

a czemu nie mogła iść na spacer ?? Bo ja jeszcze nie oglądałam tego odcinka ;)

Imra

ponieważ Bonnie zrobiła z Damonem specjalną barierę (taką jak w grobowcu wampirów), aby Elena nie mogła wyjść do Stefana ( utknął z Katherine w grobowcu)

nisia1098

ta bariera byla dlatego zeby ona nie wyszla sie szukac klausa i robic z siebie ofiary a nie zeby nie pojsc do stefana. po to chciala ukrasc bonnie kamien ksiezycowy

alkara13

masz rację, ja pomyliłam z innym odcinkiem. ;) Przepraszam wszystkich za błąd, który zrobiłam ;):)

Imra

odcinek chyba już z 2 sezonu ;)

nisia1098

aha dzięki :) ja jeszcze jestem na pierwszym sezonie i dlatego pytam :)

pamela270

"Katherine, w tym domu jest 6 sypialni, idź znajdź sobie jakąś" :D
Juz wszystkie teksty znam na pamięc, nie mam co oglądac

alien_2

O tak!!! Uwielbiam! :)

pamela270

a ja najbardziej lubię ten tekst z 15 odcinka 2 sezonu - Damon jest w pokoju z Elijah ;
Damon: Niech zgadnę...Poza kamieniem księżycowym, doppelgangerem, lwem, czarownicą i starą szafą, musisz znaleźć to stare cmentarzysko czarownic.
Elijah: Jako że się tak do siebie zbliżyliśmy, to powiem ci że tak.

Alexandra123

Potem Damon pyta o coś jeszcze a Eljah mu mówi aż tak się do siebie nie zbliżylismy:D Lew czarownica i stara szafa mi się najbardziej podoba:P Fajne jest to, że on takie teksty mówi ciągiem, nie robi jakiejś wielkiej pauzy i a teraz będzie żarcik, wychodzi mu to naturalnie:)

alien_2

Świetne moment był też w najprawdopodobniej ostatnim odcinku drugiego sezonu, kiedy to Damon mówi do martwej Eleny:
"Jeżeli wrócisz jako wampirzyca, sam przebije się kołkiem, więc nie rób tego. Bo nie zniosę myśli, że będziesz nienawidzić mnie na zawsze.". A oprócz tego też piękne było to, co powiedział chyba 18 odcinku do Eleny:
"To, co mam Ci do powiedzenia jest prawdopodobnie najbardziej egoistyczną rzeczą jaką kiedykolwiek powiedziałem w moim życiu. Muszę chociaż raz to powiedzieć, a Ty musisz to usłyszeć. Kocham, Cię Eleno. I ponieważ dlatego, że Cię kocham nie mogę być samolubny w stosunku do Ciebie. I dlatego Ty nie możesz tego wiedzieć. Nie zasługuję na Ciebie, ale mój brat tak. Boże, chciałbym abyś nie musiała tego zapominać. Ale musisz." . I wgl. wszystkie jego teksty są Booooskie. I on sam jest Boooski :)

nisia1098

A! I pamiętacie tekst, który powiedział do Maisona:
"Patrzę na Ciebie i widzę siebie. Tylko mniej przystojną i mniej inteligentną wersję." . Tym mnie rozwalił... ale on w sumie zawsze mnie rozwala :)

Alexandra123

dobrze, ze w tym serialu mozna na wiele sposobow zmartwychwstac, bo Damon ma to do siebie, ze najpierw zabija, a potem dopiero sie zaprzyjaznia, wiekszosc jego przyjazni (lub pseudo przyjazni) zawiazalo sie po tym jak probowal lub zabil delikwenta :p

użytkownik usunięty
pamela270

Ostatni odcinek : Damon do Bonnie : "ja i elena całowaliśmy się i zrobiło się dziwnie "

Ja lubię jak powiedział na Rebekah " Barbie Klaus " :D

pamela270

"Some girls just can't resist my good looks, my style and my charm..... (and my unflinching ability to listen to Taylor Swift)"

- Zabijesz mnie?
- Mhm :D

Nie, Eleno! Nie pójdę z Tobą do Twojej sypialni!

Podoba mi się ten nasz trójkąt. Nie spieprzcie tego !

- Rano polowałem
- Nie przeraża cię to, że te wszystkie małe zwierzątka kiedyś spikną się i zmówią przeciwko tobie?

Mamy problem, Stefanie. A kiedy mówię "problem", mam na myśli globalny kryzys.

Pozdrów wiewiórki


Arachne13

To o zwierzątkach i wiewiórkach jest boskie :)

pamela270

Drogi Pamiętniku, wiewiórka zapytała dzisiaj o moje imię. Przedstawiłem się jako Joe. To kłamstwo będzie chodzić za mną przez wieczność.
Opis: do Stefana.
Jesteśmy bratnimi duszami. Obaj porzuceni przez kobiety, które kochamy. Nieodwzajemniona miłość jest do chrzanu. Gadam, jakbym był najarany...
Opis: do Alarica.
Dostosuję się do diety Stefana. Tylko nie będę jadł nic z piórami. :))
I wiele wiele więcej :D

pamela270

W drugim sezonie do Stefana przez telefon: "Nie mam czasu. Muszę zaplanować morderstwo. Eh zapowiada się pracowity dzień" XD

kangursoon

Damon czyta Pamiętnik Stefana " Budziłem się umazany krwią z nieznanymi kobietami " hyy To stefan nie jest prawiczkem?

ewel8_2

03 x 04
Damon : Odsuń się
Alaric : Nic z tego
Damon : czas na chwilowy pogrzeb ;D

John[przychodzi do domu Salvatore'ów]: Nie odbierasz ode mnie telefonów.
Damon: Większość ludzi rozumie aluzje...

. - tak i co dalej .?
Damon : -nie wiem . przebijemy ją kołkiem, albo urwiemy łeb . coś poetyckiego, zobaczy się .

Damon- Stefan się uśmiecha. Powiadomić prasę?

"Damon: Mój Boże, doprowadziłem cię do picia.
Stefan: Nie wygląda na to, że się ciebie pozbędę. Co innego miałbym robić, poza cieszeniem się własnym życiem?
Damon: Cieszeniem się własnym życiem. W tym tkwi twój odwieczny problem. Jesteś martwy, stary. Pogódź się z tym."

Damon- Miło było, ale w ramach żałoby wykorzystam parę kobiet. Rozumiesz.To pa jak mówią panie!

Matt- My się chyba nie znamy.
Damon- Widocznie istniał powód.

Elena: Macie wszystko rozplanowane.
Damon: Owszem. Jesteśmy zajebiści.

Po pojawieniu się duchów w mieście Damon mówi do Bonnie, że coś spaprała ze swoimi czarami a potem: "jak kogoś zabiję, to ma być martwy"

Dostosuję się do diety Stefana. Tylko nie będę jadł nic z piórami.

Andie: To czego chcesz wysoki przystojniaku?
Damon: Aż taki wysoki nie jestem.

Elena: to jest twoja wina!
Damon: mylisz mnie z kimś z poczuciem winny

Mason: Słyszałem o Tobie dobre rzeczy
Damon:Dziwne. Jestem palantem

Elena:Hamował się kiedy pił moją krew, codziennie , w małych porcjach
Damon: Tak pamiętam, miłość, tęcza, jednorożce.

ewel8_2

Matt- My się chyba nie znamy.
Damon- Widocznie istniał powód.



John[przychodzi do domu Salvatore'ów]: Nie odbierasz ode mnie telefonów.
Damon: Większość ludzi rozumie aluzje...



Podoba mi się ten nasz trójkąt. Nie spieprzcie tego !




- Rano polowałem
- Nie przeraża cię to, że te wszystkie małe zwierzątka kiedyś spikną się i zmówią przeciwko tobie?



Damon mówi do Bonnie: "jak kogoś zabiję, to ma być martwy"



Elena: Hamował się kiedy pił moją krew, codziennie , w małych porcjach
Damon: Tak pamiętam, miłość, tęcza, jednorożce.


No i ulubiony o wiewiórkach i innych zwierzątkach 

pamela270

"-Niech zgadne:podszedł do ciebie nieziemsko przystojny mezczyzna i twierdził, że jest mna?"

pamela270

Wiem co to śmierć. Przeżyłem ją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones