Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 930 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

W zeszłą niedzielę zaczęłam oglądać pierwszy raz w życiu "Pamiętniki Wampirów". Ian jest tak
cudowny, że jak go widzę to jestem meega szczęśliwa. Mimo iż mam 18 lat to czuję się jakbym miała
10. On jest taki przystojny *.*.

anahi1413

Nie jesteś jedyna, ja mam 20, oglądam The Vampire Diaries od 4 lat ( 1 sezon musiałam nadrobić) i jak się na jego patrzę to się po prostu rozpływam! Na początku trochę go bałam gdy robił te zakrwawione oczy, ale i też mi wpadł w oko, jest mega seksowny! Na którym odcinku jesteś?

Alexa1694

Na 12 w czwartym sezonie. Powiesiłam sobie plakat z nim w szafie. Cieszę się, że ten serial ma nie tylko fanów w wieku 10-14 lat. :)

anahi1413

Pomyśleć, że muszę tego gościa oglądać tylko dlatego, że chcę zobaczyć Josepha Morgana w czymś innym niż TO. Ian ogólnie jest nieatrakcyjnym facetem, przypominającym pomarszczonego i nieumalowanego klauna. Gdyby chociaż jego postać nie była taka mdła... Skąd. Zawsze ten sam uśmiech kretyna i poza na "jestem-dupkiem-ale-w-głębi-duszy-wrażliwy".
Zupełnie nie jestem w stanie zrozumieć fenomenu. Nie wiem jaki jest przedział wiekowy fanów "TVD", ale skoro większość z nich daje się nabrać na tanie zagrywki scenarzystów, czci Somerhaldera i mdleje, kiedy ów mężczyzna pojawia się na ekranie, mogę się tylko zadumać nad przyszłością przemysłu filmowego.

anahi1413

Ja mam 15 lat. I bardzo lubię TVD chociaż zaczełam oglądać je na koniec czerwca. Od razu zachwyciłam sie Damonem. Każdy ma jednak inne gusta. Ja ogólnie Ian'a bardzo lubie jako aktora. Na początku nie byłam za bardzo za oglądaniem TVD ale namówiła mnie koleżanka. Kilka pierwszych odcinków mnie zanudziło szczerze mówiąc, ale potem to musiałam oglądać odcinek za odcinkiem. Czekam na 6 sezon jeszcze 75 dni ehh..

anahi1413

Lubię TVD, a postać Damona uwielbiam,kocham! Po prostu Damon RZĄDZI.

TVD to rzecz dla ludzi w rożnym wieku.Ja mam 27 lat, moja przyjaciółka - 26, jej narzeczony - koło 30, nawet moja mama się wciągnęła w TVD [choć ona woli Stefana - czego nie potrafie zrozumieć ;-) ]

anahi1413

Też go uwielbiam ♥. Moja przygoda z TVD zaczęło się rok temu. Od razu się zakochałam i zostałam Delenowcem. Shipuje im tak bardzo, jak żadnej innej parze. TVD jest cudowne, chociaż 5 sezon był nieco gorszy. Nie tragiczny, ale od kiedy pojawili się podróżnicy, coś się zepsuło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones