Idina Menzel

Idina Kim Mentzel

7,1
1 735 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Idina Menzel

Bardzo mile zdziwiona. Cudownie zagrała w moim ulubionym filmie- "Rent", rola Maureen
bardzo do niej pasowała.

Świetna aktorka, bardzo ją lubię, a w "Glee", mimo że gościnnie, zagrała genialnie.

HollywoodDirector

Tak, ja też z sympatią widzę ją na ekranie :).
Póki co jest tylko gościnnie... a wiele osób dobija się o piosenki "Rent" w Glee, a przecież byłoby zabawne, gdyby Idina coverowała WŁASNE piosenki.

ciotkaEliza

no tak ;)

ciotkaEliza

albo Wicked

HollywoodDirector

Była tak świetnie dobrana jako matka Rachel, że dopóki nie sprawdziłam, że to nie ona, byłam niemalże pewna, że jest matką Lei ;D

Lunona_2

Miałam tak samo. Musiałam zastopować i sprawdzić. Ona i Lea są bardzo podobne.

natalkawys

A czy nie jest tak, że ona i Lea to po prostu Żydówki i mają ten swój typowo żydowski nosek, który sprawia, że są podobne? Mi się wydaje, że ten nosek sprawia, ale ja się tam nie znam.

Karirsu

no, nie tylko noski mają podobne ;) obie są pięknymi brunetkami, według mnie mają nawet trochę podobne rysy twarzy. trochę. ;)) ale ja też myślałam, że Idina jest nie tylko na ekranie, ale także prywatnie mamą Lei ;)

Karirsu

Lea Michele nie jest Żydówką, Rachel natomiast tak. W Glee był odcinek, w którym Rachel chce poddać się korekcji swojego "żydowskiego" nosa i za wzór uważa idealny nos Quinn. Dowcip polegał na tym, że to właśnie Dianna Agron prywatnie jest Żydówką:-) Żart ze stereotypów.

tom_evans

To nie stereotyp, to fakt. Tak samo jak to, że Nigeryjczycy są czarni. A jeśli Dianna nie ma takiego nosa, to albo poddała się operacji, ale najpewniej ma zwyczajne szczęście :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones