Iga Krefft

5,7
404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Iga Krefft

Zmieniła się ona nie do poznania z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia.Najlepsza i
najgenialniejsza z całej obsady M jak miłość ;-)

mil1755

to ma być troll?

missnothing__

Kiedyś była nielubiana to wiem,ale zrozum,że ona nie jest do dzisiaj taka,jak właśnie uważasz,nie musisz jej ubóstwiać, jej charakter i wygląd się bardzo zmienił i to na lepsze.Ja lubię ją,dlatego,że wg.mnie była i jest najlepsza.

mil1755

skąd wiesz że jej charakter sie zmienił?
wygląd... cóż, być może wyładniała, choć nadal do piękności sporo jej brakuje
najlepsza z całej obsady M jak miłość.. to już jest samo w sobie absurdalne...

missnothing__

3 lata temu kiedyś pisałam z nią na nk i okazała się dla mnie miłą i wyjątkową osobą :-)

mil1755

ehh.. nie wiem czy dalsza dyskusja ma sens,
osobiście uważam, że nadal do piękności wiele jej brakuje a talentu aktorskiego również zbytnio nie posiada

missnothing__

Ja uważam,że ma same zalety a ty uważasz,że ma wady.Proste.

mil1755

Poza tym ja jej osobiście nie znam i ty zresztą też nie,to nie wiesz,czy poza planem M jak miłość by była taka wg.cb.

mil1755

Ale mnie nie interesuje to jaka jest prywatnie, uważam po prostu, że stwierdzenie, iż jest najlepszą aktorką jest po prostu absurdalne.

missnothing__

Haha,bardzo śmieszne wiesz

mil1755

nie śmieszne, prawdziwe

mil1755

I poza tym zakończmy już o tym temat,bo naprawdę nie mamy zamiaru tego drążyć ,czy ci się to podoba czy nie,bo uważam,że tę krytykę zachować trzeba samemu sobie a nie tu wypisywać,wiem,że nie wolno jest nikogo zmuszać,żeby ją lubič i w ogóle.

mil1755

forum jest miejscem do wyrażanie opinii zarówno pozytywnych jak i negatywnych więc nie wiem dlaczego miała bym to zachować dla siebie

missnothing__

Wiesz,że trzeba z tym postępować ostrożnie,bo jak byś tu pisała wulgaryzmy,to by cb zablokowali,więc radzę ci,żebyś uważała jaki komentarz masz napisać i ja też mam prawo wyrażać własną opinię,bo u mnie jest tak,że jak ja kogoś lubię,to komentuję,a jak mam zamiar krytykować,to lepiej nie mam prawa wypisywać tego tu.

mil1755

Nie musisz sie martwić znam zasady filmwebu
"to lepiej nie mam prawa wypisywać tego tu"- o co chodzi? w każdym razie, mam prawo wyrazić swoją niepochlebną opinie na czyść temat, gdyż portal jakim jest filmweb między innymi do tego służy.

missnothing__

Wiesz,dlaczego tak napisałam,bo robię to wg.swoich zasad. A jeżeli mam zamiar kogoś oczerniać tu na filmweb oraz na innym forum,lepiej wolałabym zachować to dla sb i przemilczeć,bo gdybym tak postąpiła,to już bym się za takie coś wstydziła. Przecież wiem,że gdy chcę coś napisać,najpierw muszę pomyśleć i potem rozpocząć to. Na koniec dodam,że nienawidzę,jak ktoś z kogoś się nabija.

missnothing__

I nikt nikogo nie zmusi,by obrażał jakąkolwiek osobę oraz upatrzał ją jako kozła ofiarnego.

mil1755

<leżę i kwiczę>

mil1755

Dokładnie bardzo fajna z niej aktorka i z buzi bardzo wypiekniala bardzo ja lubię bo to swietna aktorka :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones