Imelda Staunton

Imelda Mary Philomena Bernadette Staunton

7,9
11 919 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Imelda Staunton

zawsze jakoś tak pasującą do ról kosmicznie wrednych bab. a to znęca sie nad harrym, usuwa ciąże, we freedom writers też jest po*jeba*ną nauczycielką.
Widze że ma dużo ról, moze akurat ja trafiałem na te filmy w których gra czarne charaktery?

profix

ja też trafiłam na te filmy z jej udziałem

profix

nie jestem do końca przekonany, czy można powiedzieć, że w "Vera Drake" zagrała czarny charakter. A chyba o tym filmie myślałeś odnośnie usuwania ciąży.

nowakos

na pewno pozytywnej postaci tam nie grała

profix

to zależy jak na to spojrzeć. Pozytywnej może faktycznie nie, ale z całą pewnością nie grała też postaci negatywnej. Można rzec, że grała postać pozytywną o negatywnym zachowaniu. (wiem, trochę to pokrętne...)

nowakos

To chyba oglądaliśmy dwa różne filmy:). Bo wg. mnie grała ciężką kretynkę, która uważała że robi dobrze. A tak na prawdę szkodziła dziewczynom, które o mało co nie przekręciły się z racji jej zabiegów. Tak to już często jest na tym świecie, że idiota, nieświadomy swojego debilizmu, potrafi zdziałać więcej złego, niż zwyczajny, wyrafinowany niegodziwiec.
pozdr.

profix

Sam jesteś "idiotą nieświadom swego debilizmu". Jak wgl. można odebrać ją w tym filmie jako negatywny charakter.

profix

W "szeptach" nie grała złego człowieka.

profix

Zobacz ją w "Wyznaniu". Zmienisz zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones