Ioan Gruffudd

7,3
8 035 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ioan Gruffudd

W której z ról wedłu was Ioan Gruffudd wyglądał najseksowniej?:P Według mnie w "Królu Arturze":) W tych kręconych włosach i bródce wyglądał naprawdę sexy:) Czekam na wasze opinie:) Pozdro:*

użytkownik usunięty
Sylwka

Hehhehe... Zgadzam się z Tobą - w "Królu Arturze" był boski! xDDD

Sylwka

Taak, w Królu Arturze wypad znakomicie. Lancelot w jego wykonaniu to bomba ;p

Sylwka

Ach, oczywiste, że w "Królu Arturze", niemoge jak on umierał to normalnie popłakałam sie, niestety jestem taka sentymentalna :)

Lauren_Presion

taak to było straszne!
najsmutniejszy moment
ryczłam cała końcówkę filmu.... ;D
ale jako Lancelot jest cudowny

kasia222

oooj tak, popieram :P

Sylwka

W ,,Królu Arturze" tak go ucharakteryzowano, że troszkę zatuszowano jego niezwykły urok, ma bardzo ładną twarz. Zdjęcie na 6!

MIKA21

Oglądając ten film, tylko na niego patrzyłam...

Kinomaniaczka_

warto bylo iść do kina na króla Arthura tylko dla niego :P i ja też patrzylam tylko na niego

Sylwka

W "Zgromadzeniu"!!!!!co do tego nie mam wątpliwości, choć Lancelotteż był niczego...

odlotowaagentka

W Królu Arturze:):) Był po prosty moim ideałem ;)
Ale w Zgromadzeniu też był OK:)

Sylwka

najseksowniej to wyszedł faktycznie jako Lancelot, choć w Hornblowerze też był niczego sobie

Sylwka

oglądałam ten film kilka razy tylko ze względu na niego ;)

Sylwka

W mundurze podoficera "Titanic" moim zdaniem wyglądał hot

Sylwka

Jak dla mnie zdecydowanie jako Lancelot w "Królu Arturze" ;D wyglądał bosko :P świetny aktor;]

Sylwka

Zgadzam się z Wami . W Królu Arturze normalnie super był , boski. Kiedy umierał to także uroniłam łzy.

użytkownik usunięty
gosia6579

moim zdaniem najlepiej w ' Titanicu ' . ; )

Sylwka

zdecydowanie Król Arthur ;)

Sylwka

oczywiście że jako Lancelot wyglądał najbardziej sexy:) Jest tam bardzo przystojny i na miejscu Ginewry wybrałabym jego a nie Artura :P

marysia_hania

Zgadzam się, że w Królu Arturze wglądał najlepiej, ale i tak we wszystkich wcieleniach jest boskiii!! <33

Sylwka

W "Happy Now" jako Max :-)

Sylwka

Mr. Fantastic może dlatego że od tego się zaczęło, no i bardzo się mi też podoba w 102 Dalmatyńczyków. Ale teraz po obejrzeniu 23 filmów powiem tak nie znalazłam takiej roli w której mi się nie podobał.

Sylwka

Jako Lancelot jest po prostu boski ... choc Owen grał pierwsze skrzypce dla mnie byl za mdły w tym filmie Ioan skradl cala uwage .
Ioan to mój ideał mezczyzny .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones