Ioan Gruffudd

7,3
8 018 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ioan Gruffudd

Ciekawe jak potoczy się kariera Ioana po filmie "Król Artur", w razei gdyby pojawiły się tu nagle tłumy jego napalonych fanek, to ja chciałabym powiedzieć, że bardzo ale to bardzo lubię tego aktora za wszystko - za głupkowatą rolę w 102 dalmatyńczykach (nigdy nie liczysz reszty?...), za teledysk Westlife, za Solomon i Gaenor i za Titanica, gdzie tak pieknie szukał żywych wśród zamarzniętych ofiar katastrofy... ciekawe, czy Król Artur sprawi, że Ioan stanie się idolem mas :) Najwyzsza pora, co nie? :))))

dreammy

Fakt, ciekawe,jak się potoczy jego kariera, bo jak na razie to nie mogę znaleźć jakiegoś sensownego filmu z nim.. Ale po takim "hicie" jak Król Artur, ruszy lawina..

dreammy

Trzeba mu przyznać, że jest dobry. Podobały mi sie jego role, a nawet nie zdawała sobie sprawy, ze to on :P
Jego rola w Titanicu była naprawde dobra :) zresztą, w innych filmach, które z nim widziałam, też sie nieźle sprawił.
A karierka mogłaby sie porządnie mu rozwinąc :D bo chciałabym go widziec w jakiś fajnych filmach w przyszłości :)
PO za tym :P on jest wyjątkowo słodki :)

pozdro :****

_Agnieszka_

"Trzeba mu przyznać, że jest dobry. Podobały mi sie jego role, a nawet nie zdawałam sobie sprawy, ze to on."
Ja tak samo!
I co za oryginalna uroda. Podoba mi się facio :D
Trzeba obejrzeć "Amazing Grace", bo podobno bardzo dobry film (widziałam fragemtny w jakimś magazynie filmowym w tv).

dreammy

Hehe no i gdzie te tłumy fanek, ę??? Może to dlatego że ilekroć usiłuję wejść na stronę Jołana, wracam do głównej strony filmwebu?? Inni też tak mają?? Czyzby jakiś spisek???

użytkownik usunięty
dreammy

Dzisiaj obejrzałam "Króla Artura" i jestem fanką Ioana. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty

Ioan jest cudowny! W "Królu Arturze" świetnie zagrał Lancelota

użytkownik usunięty
dreammy

Ja mam tak samo - powrót na str. główną. Dziwne...

dreammy

No i wstyd się przyznać... nie widziałam Króla Artura :( Wyjechałam akurat kiedy był grany w mojej okolicy i wrrrrrrrrrrr :( Mogłam jedynie podziwiać nadnaturalnej wielkości plakat Jołana który został przed kinem :P No cóż... może powinnam go skraść i pod pachą zawlec do domu???

użytkownik usunięty
dreammy

Polecam cykl filmów o Hornblowerze. To dzięki nim stał się sławny i zyskał rzesze zaprzysięgłych fanek na całym świecie. U nas niestety telewizja pokazała je chyba tylko raz w godzinach przedpołudniowych i to nie wszystkie :(

użytkownik usunięty

Dokładnie! Właśnie w Hornblowerze widziałam go pierwszy raz i polubiłam. Sama seria o Horatio jest świetna! Mam nadzieje, że telewizja pokarze kiedyś wszystkie części...

Dobry był w "Solomon i Gaenor".

użytkownik usunięty
wre

Aktor dobry, lubie go (lubie nie wielbie) czekam na jakis sensowny film (a nie Fantastyczna 4...)

wyczaiłam go już w titanicu grał niewielką rulke ale i tak mi sie spodobał...:]

Popieram!!! Od czasu zagrania roli w Hornblowerze jestem fanką Ioana Gruffudda i oglądałam wszyskie odcinki o Hornblowerze, które emitowała telewizja, Jego postać w tym filmie to dla mnie ideał. :)

dreammy

Jeeeeeeeeee wreszcie zobaczyłam Króla Artura na HBO (niezły zapłon mam:P) Jołan był świetny tylko brakowało romansu z Ginewrą :P Za to "Fantastyczna czwórka" nie zapowiada się ambitnie, a ze zwiastunato wydaje mi się, że będzie fantastyczna tragedia...

dreammy

Ioan fajnie zagral w filmie "duza mala ania"!!to byla ciekawa rola;)

dreammy

Apel do wszystkich miłośników serialu Hornblower, gdzie tytułową rolę z wielkim sukcesem zagrał Ioan. Producent serialu A&E Television Networks ogłosił zakończeni produkcji tego świetnego dzieła przygodowo-wojennego!!! W związku z tym proszę Was o przyłączenie się do petycji o zaniechanie tego chorego pomysłu. Swój protest możecie wyrazić na http://www.petitiononline.com/horatio1/petition.html [www.petitiononline.com/ ...] Szanse na sukces są -jak sądzę- marne, ale spróbować zawsze warto. Z góry, wielkie dzięki za Waszą aktywność.

dreammy

Tak mi sie spodobał w Titanicu, ale nie wiedzialam jak sie nazywa i nie mogłam go znalezc wsrod obsady... Ale zobaczyłam go w Zgromadzeniu, a potem w Krolu Arturze (tylko dzieki niemu ten film jest jako tako ciekawy).
Ioan jest BOSKI (i jak na razie nie ma zony ;P) :D

kormoranka

Pierwszy razz, jak mi się zdawało, zobaczyłam go w Królu Arturze. Matko kochana, był suuuper! Potem weszłam tutaj, patrzę na jego filmografię i szok: gdzie on w Titanicu? I nagle sobie przypomniałam końcówkę, obejrzałam ze sto razy i taki tego skutek, że jetsem fanka :D Obejrzałam jeszczwe jego króciutką rólkę w Helikopterze w ogniu, oczywiście, za krótka jak na takiego aktora, a wczesniej w Fantastycznej czwórce go widziałam, ale, oczywiście nie poznałam :P
Ze święcą szukać takiego dobrego ( i przystojnego ;)) aktora.
Co do romansu z Ginewrą w "Królu.."... Dobrze że nie było, bo jeszcze był tą Keirę znienawidziła ;)
Teraz idę do wypożyczalni po Dalmatyńczyki.
Aaa, i tego Hornblowera to można gdzieś wypozyczyć? Albo gdzieś będą go teraz nadawać? chcę zobaczyć, skoro jest taki dobry.

dreammy

Talent pokazał w Małej Dużej Ani:P Nie wielu aktorów podejmuje sie takich ról:P A w Królu Arturze wyglądał uuuuhhh.. co tu dużo gadac...miodzio:P Ciesze się że zobacze go (ten film oczywiśćie) w niedziele:P

Risika_90

Ioan jest świetny:* Najlepiej wypadł w "Królu Arturze" i "Fantastycznej Czwórce":) Pozdrawiam:*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones