niesamowicie gorący

Właśnie obejrzałam z nim Hornblowera. Poza tym, że sam serial świetny i żal, że tylko 8 części to Ioan w nim rewelacyjny i ch-ol-er-nie przystojny i seksowny. Wiem, wiem pojadę teraz płycizną ale co prawda to nie grzech. Facet jest niesamowicie gorący. W pierwszych odcinkach to jeszcze słodki chłopak (mimo, że ma 25 lat) ale w ostatnich to już mężczyzna z mocą (nie chodzi o rolę). I tak mu zostało...

4
  • Ja teraz to oglądam na Film box, zgadzam się z tobą że przystojniak i w ogóle facet z tym czymś.

• nooo.... Takim Przystojniakiem bym nie pogardziła. piękną ma tą buźkę, żadna kobieta nie może być tak atrakcyjna jak np taki facet. Ach! Już wiem o kim będę dziś fantazjować :D te loczki też ma super... Aż mi się ciepło robi jak patrzę na te oczka, usteczka ach!

• Witam w 2017 :D Właśnie zaczęłam moją przygodę z serią Hornblower i jestem powalona przez niego! Genialny aktor! Ma w sobie to coś i błyszczy wśród całej obsady, a zaraz za nim Jamie Bamber. Obaj dają czadu, a sceny z nimi rażą zaangażowaniem w postacie. Coś niesamowitego. Szkoda tylko, że tak się zmarnował w Hollywood. Miał zostać przy produkcjach brytyjskich i czarować w kostiumowych filmach. Jak dla mnie idealny na nowego Pana Darcy, albo do filmu z tłem średniowiecza. Bierze mnie na łzy jak myślę o jego obecnych angażach.

• użytkownik usunięty

O witam! Widzę, że ktoś tu podobnie jak ja, zaczął swoją przygodę z tym filmem w czerwcu tegoż roku. :) Mi ten film i występujące w nim postacie tak bardzo przypadły do gustu, że postanowiłem napisać o nich powieść i piszę ją już od miesiąca. A wczoraj rozpocząłem lekturę pierwszego tomu książki, na podstawie której powstał ten film i stwierdzam, że ekranizacja jest znacznie lepsza, a aktorzy, którzy w niej zagrali, są naprawdę genialni i świetnie odegrali swoje role. I też najbardziej w tym filmie spodobał mi się Ioan Gruffudd i Jamie Bamber, a także Robert Lindsay. Najbardziej polubiłem zagrane przez nich postacie, toteż pisanie o nich powieści sprawia mi wielką przyjemność. Pozdrawiam bardzo serdecznie Panią i wszystkich fanów tegoż filmu! :D

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: